D&R - dr.com.tr'de Enpara ile 25 TL Para iadesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Darknes$

$
Onursal Üye
Katılım
13 Haz 2008
Mesajlar
18,709
Puanları
83
D&R - dr.com.tr'de Enpara ile 25 TL Para iadesiŞubat ayı boyunca www.dr.com.tr'de veya D&R mobil uygulamasında BKM Express üzerinden Encard'ınızı seçerek tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 10,000 kişiden biri olun, 7 Mart'ta 25 TL iade alın.


01.02.2016 tarihi itibarıyla kampanya kapsamında yapılan toplam alışveriş adedi:

Yapılan alışveriş sayısını öğrenmen için tıklayınız.

Şu anda gönül rahatlığıyla alışveriş yapıp kampanyamızdan faydalanabilirsiniz
Kampanyamızın 10,000 adet sınırına 29 Şubat'tan önce ulaşılması ve kampanyamızın erken sonlandırılması durumunda size öncesinde mutlaka SMS yoluyla bilgi vereceğiz.

Kampanyadan yararlanabilmek için:
 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • Encard'ınızın BKM Express'e tanımlı olması,
 • Şubat ayı içinde www.dr.com.tr'de veya D&R mobil uygulamasında ödeme adımında BKM Express'i seçerek Encard'ıyla tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 10,000 kişiden biri olmanız gerekir.

Encard'ınızı BKM Express'e nasıl tanımlayacağınızı öğrenmek için tıklayın.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?
 • Kampanya 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya sadece www.dr.com.tr ve D&R mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. D&R'ın fiziksel mağazalarında yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece www.dr.com.tr veya D&R mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri ilk alışveriş için geçerlidir. 50 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL'ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Aynı Encard'la 50 TL ve üzeri birden fazla alışveriş yapılması halinde sadece ilk alışveriş için 25 TL iade yapılır. Kampanya boyunca bir müşteri en fazla 25 TL iade kazanabilir.
 • Kampanya sadece ödeme adımında BKM Express seçilerek ve BKM Express'e kayıtlı kartlar arasından Encard seçilerek yapılan harcamalar için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) ile yapılan alışverişler ve BKM Express seçilmeden direkt Encard'la yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya ilk 10,000 adet alışveriş ile sınırlıdır. 10,000 adet alışveriş sınırına 29 Şubat'tan önce ulaşılması durumunda, tüm Enpara.com müşterilerine kampanyanın sona erdiğine dair bir SMS yollanır ve ardından kampanya sonlandırılır. Kampanyanın sonlandırıldığına dair SMS atıldıktan sonra yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında yapılan güncel toplam alışveriş adedi ve kampanyanın devam edip etmediği bilgisi her gün bu sayfada (yukarıdaki bölümde) ilan edilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan iadeler toplu olarak 7 Mart 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve iade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında alınan ürünün veya ürünlerin iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 50 TL'nin altına düşmesi durumunda, kampanya kapsamında kazanılan 25 TL Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 (212) 478 0777 numaralı D&R Çağrı Merkezi'ne iletebilirsiniz.
 • Enpara.com öncesinde bilgi vermek kaydıyla kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/drkampanya.aspx
 

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Katılım
12 May 2013
Mesajlar
11,561
Puanları
83
Konum
.
Bu bkm expresste ucret vs falan var mi
 

Lazzz

Rektör
Katılım
15 Şub 2014
Mesajlar
15,549
Puanları
113
Konum
☛ ☾★ ☚
Bkm sözleşmesine baktım daha sonra kullanım fiyatlarında değişiklik yapabilme hakkına sahip v.s. yazıyordu hiç uğraşmadım gerek yok benim için.
 
Üst
stat counter