cwm sorunu

Bu konuyu okuyanlar

notrivine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba telefon modelim Casper VIA V8. Telefonuma rom atıcam fakat cwm recovery modunda install zip from sdcard diyorum E:Can't mount sdcard diyor mount and storage kısmından mount sdcard diyorum bu sefer error mounting sdcard diyor. Telefonumda hafıza kartı takma yeri yok. Kasa telefon zaten yan taraflarında da kart girişi kesinlikle yok. Bu romu nasıl atıcam yardımcı olun lütfen..

Fbiugur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Kendi recowery modunda izin vermez önce cihazı rootlayın twrp uygulamasını indirip telefondan cwm yüklebilirisiniz daha sonra otg kablo ile card readerı takılmış hafıza kartı ilede romu yükleyin alternatif olarak bilgisayardan romu kendi hafızasına atıp bu uygulama ile yükleyebilirsin
[root] FlashFire - Google Play'de Android Uygulamaları
Dikkat bilgi dahibi değilsen cihazın brick olabilir..

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Kendi recowery modunda izin vermez önce cihazı rootlayın twrp uygulamasını indirip telefondan cwm yüklebilirisiniz daha sonra otg kablo ile card readerı takılmış hafıza kartı ilede romu yükleyin alternatif olarak bilgisayardan romu kendi hafızasına atıp bu uygulama ile yükleyebilirsin
[root] FlashFire - Google Play'de Android Uygulamaları
Dikkat bilgi dahibi değilsen cihazın brick olabilir..
Ben gereken dosyaları yükleyip Root'ladım lakin rom üzerinden tam formatlayıp s3 mini'yi 5.1Lollipop'a yükseltmeye çalıştım ama cwm bölümü yani install vs gelmedi nasıl yapabilirim normal ses açma+orta tuş+güç tuşu gerekli olanları basılı tutup bekliyorum lakin açılmıyor sayfa acaba neden?Yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkürler.