Cumhurbaşkanlığı Normalleşme Planı

Bu konuyu okuyanlar

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Dostlar Merhaba. Bildiğiniz gibi 20 yaş altı ve 65 yaş üstüne yasak var çıkamıyoz. Çumhurbaşkanlığı Normalleşme Planında 27 mayıstan sonra sokağa çıkma yasakları kaldırılıcak yazıyor şimdi 27 mayıstan sonramı dışarıya çıkıcaz yoksa 1 hazirandan sonramı çünkü 1 haziran diyende var 27 mayısta kafam karıştı .d

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Benim de kafam karıştı, acilen dışarıda saatlerce dolaşmam gerekiyor. Kafayı yiyeceğim :D.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
1 haziranda çık işini garantiye al mazallah birde ceza yeme :D

Reaksiyon puanı
197
Haberlerde verilmediği sürece lütfen dişari çikipta boşu boşuna ceza yemeyelim
İşimizi güvene alalim büyük ihtimalle 1 haziranda sokağa çikma yasağimiz kalkiyor
İyi forumlar <3

Son düzenleyen moderatör:

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Kaynağa göre 27 Mayıs'ta yaş kısıtlaması kaldırılıyor.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
bizim evin yanında ankara kaymakamı oturuyor onların güvenliği var onlara sorsam bilirmi peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim de kafam karıştı, acilen dışarıda saatlerce dolaşmam gerekiyor. Kafayı yiyeceğim :D.
aynı karardayım hocam nefes alamıyoruz artık başkanım duy bizi .d

Kaynağa göre 27 Mayıs'ta yaş kısıtlaması kaldırılıyor.
reis öyle diyorda işte bi haberdede diyorki 1 haziran itibari ile bütün sokağa çıkma yasağı kaldırılıcak bizde şaşırdık .d

Reaksiyon puanı
197
Arkadaşlar bir sorum olcak
Sokağa çıkma yasağımız kalktığı zaman marketlere-avmlere vb. yerlere girmek serbest olacaktır değilmi? (bence tehlikeli)

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
bizim evin yanında ankara kaymakamı oturuyor onların güvenliği var onlara sorsam bilirmi peki ?

aynı karardayım hocam nefes alamıyoruz artık başkanım duy bizi .d

reis öyle diyorda işte bi haberdede diyorki 1 haziran itibari ile bütün sokağa çıkma yasağı kaldırılıcak bizde şaşırdık .d
Babacım 1 haziran da hafta sonu sokak yasağı kaldırılacak.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Dostlar Merhaba. Bildiğiniz gibi 20 yaş altı ve 65 yaş üstüne yasak var çıkamıyoz. Çumhurbaşkanlığı Normalleşme Planında 27 mayıstan sonra sokağa çıkma yasakları kaldırılıcak yazıyor şimdi 27 mayıstan sonramı dışarıya çıkıcaz yoksa 1 hazirandan sonramı çünkü 1 haziran diyende var 27 mayısta kafam karıştı .d
Tam emin değilim ama ayın sonu ya da Haziran başları gibi kalkacağını hatırlıyorum ama tam da emin değilim.

barismarley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Daha dün bir polis bulunduğumuz sokağa geldi, birisi aşağı indi sarıldılar, el sıkıştılar, maske falan yok. Meğer arkadaşı için gelmiş. Bayramlaşmak içinmiş.
Bir polisin şehirler arası insan geçirdiğini biliyorum hocam. Üstelik geçenlerin izinleri yoktu.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
yani 27 mayısta 20 yaş altı ve 65 yaş altı kalkıcak 1 haziranda ise hafta sonu yasakları kalkıcak doğrumu anladım ?
Aynen babacım, kaynak böyle söylüyor. İşi tam garantiye almak için akşam haberleri kontrol etmekte fayda var.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Aynen babacım, kaynak böyle söylüyor. İşi tam garantiye almak için akşam haberleri kontrol etmekte fayda var.
eyvallah hocam beyler konu aydınlık kazandı sonunda 27 MAYISTA 20 YAŞ VE 65 YAŞ ALTI YASAK KALKICAK 1 HAZİRANDADA HAFTA SONU YASAKLARI :)
@gollik29 teşekürler reis aydınlandım .d

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Kısıtlamanın hala 900-1000 vaka çıkarken kalkması çok saçma olur. 2. dalga olabilir. İnsanların hevesini kırmaya gerek yok.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu konu ile ilgili bu hafta içinde Cumhurbaşkanımız bir açıklama yapacaktır diye düşünüyorum.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Reaksiyon puanı
197
Yasağın kalkması bi yandan iyi bi yandan kötü
yani evden çok sıkıldık artık oturulacak gibi değil
fakat yasak kalkacak parklara,avmlere,sokaklara insanlar çıkacak
Allah sonumuzu hayır etsin

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Beşiktaşlım Gelmiş Hoşgelmiş (aynen yapılır bencede)

bi bitmedi şu corona Allah kökünü kurutsun .d
Amin. Hep şu lanet çinlilerin yüzünden dünyaya hesap vermeliler. Üstüne bi de hayvan pazarlarını yeniden açmışlar.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Yasağın kalkması bi yandan iyi bi yandan kötü
yani evden çok sıkıldık artık oturulacak gibi değil
fakat yasak kalkacak parklara,avmlere,sokaklara insanlar çıkacak
Allah sonumuzu hayır etsin
Bu konuda var hocam aynen 4 saatlik izinde parklarda çimenin üstüne yatanlar bile var sanırım bu yasağın kalkması halinde kaldırımlarda sabahlayan olabilir .d

Amin. Hep şu lanet çinlilerin yüzünden dünyaya hesap vermeliler. Üstüne bi de hayvan pazarlarını yeniden açmışlar.
bu çinlilerin babasınıda sevmezdim zaten hahahaha .d

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Bu konuda var hocam aynen 4 saatlik izinde parklarda çimenin üstüne yatanlar bile var sanırım bu yasağın kalkması halinde kaldırımlarda sabahlayan olabilir .d

bu çinlilerin babasınıda sevmezdim zaten hahahaha .d
Aklıma Kemal Sunalden süt kardeşler filmi geldi. O filmde de Şaban babanı da sevmezdim der hep

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Kardeşim neyin hesabını verecek? Mutfağının leş dolu olduğunu tüm dünya biliyor. Çin hakkında ilk davayı Türk avukat açtı, Ankara'da yanılmıyorsam. En fazla tazminat öder biter bu kadar.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Kardeşim neyin hesabını verecek? Mutfağının leş dolu olduğunu tüm dünya biliyor. Çin hakkında ilk davayı Türk avukat açtı, Ankara'da yanılmıyorsam. En fazla tazminat öder biter bu kadar.
Tespit Edip Çükünü kesicekler aslında hahahah .d