Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Kendilerine teessüf ediyorum."

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı Kral FM radyo programında "Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel"e konuk oldu. Vatandaşların sorunlarını dinledi ve sorulara yanıt verdi.

Tanıtım:

Programda, "Neden Millet İttifakı?", "Neden Cumhur İttifakı?" diyenler dinletildi.

Neden Millet İttifakı diyenlere Cumhurbaşkanı Erdoğan: "...söyledikleri şeylerin maalesef üzülerek söylüyorum, yani aslı astarı yok. Bir defa ciddi manada bir inceleme yaparak bunları söylemiyorlar ve bundan dolayı da tabi kendilerine teessüf ediyorum...." yanıtını verdi.

Programda ilgili kısmın kesiti ve verilen yanıtlar:

Kod:
https://youtu.be/cLeT_STssxQ?t=54m48s

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Ve ekledi. ''15 sene evvel acaba evlerimizde fırın var mıydı?'' dedi. Şaka gibi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ve ekledi. ''15 sene evvel acaba evlerimizde fırın var mıydı?'' dedi. Şaka gibi.
"Fırın, buz dolabı, çamaşır makinesi sayısı on kat on beş kat arttı, her evde bunlar var, her evde araba var"

mı acaba? :rolleyes:

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Anlasilmayacak bir sey yok. Insanlar sana TAMAM diyorlar. Sen anlamamakta israr ediyorsun. En sonunda prompter gonderip oraya yazdiracagiz istemiyoruz seni, al ceketini de git artik diye. Belki anlarsin.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Anlasilmayacak bir sey yok. Insanlar sana TAMAM diyorlar. Sen anlamamakta israr ediyorsun. En sonunda prompter gonderip oraya yazdiracagiz istemiyoruz seni, al ceketini de git artik diye. Belki anlarsin.

Demokrasi var. Biz de DEVAM diyoruz :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
araba bizde yok mtv çok abartılı.
herkes tamam diyor TAMAM.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Tayyip demokrasi amac degil aractir diyor. Ne oldu, yine cark mi ettiniz, demokrasiye inanmaya mi basladiniz yoksa?
Demokrasi tabii ki araçtır. Ama ülkede demokrasi var bunun aksini iddia etmek değil, canınız isterse sandıktan çıkana razı olacaksınız demek

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Tayyip demokrasi amac degil aractir diyor. Ne oldu, yine cark mi ettiniz, demokrasiye inanmaya mi basladiniz yoksa?
Bizler demokrasiye hep inandık ama chp zihniyeti yüzünden giç yaşayamadık maalesef, Millet namaz dedi CHP şeriat geliyor dedi, millet iman dedi CHP irtica hortladı dedi, millet inancım gereği başımı örteceğim dedi CHP ise yobaz dedi.vs.vs.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İlginçtir ki;
Kral Müzik resmi youtube kanalındaki "Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel - Recep Tayyip Erdoğan" paylaşımı kaldırılmış. :oops: :confused:
(Acaba tepki mi aldı, bilinmez.)

Oysa ki;
"Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel - Kemal Kılıçdaroğlu" programının paylaşımı şu an aynen duruyor. ;)

0bff43.png

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
İlginçtir ki;
Kral Müzik resmi youtube kanalındaki "Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel - Recep Tayyip Erdoğan" paylaşımı kaldırılmış. :oops: :confused:

Oysa ki;
"Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel - Kemal Kılıçdaroğlu" programının paylaşımı şu an
Konuşmayı dinledim cumhurbaşkanının daha emeklilik te yaşa takılanlar hakkında zerre kadar haberide yok bilgiside yok.
O yüzden alakasız cevap verdi.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
15 yıl önce bizim evde tüm beyaz eşyalar vardı. babam da esnaftı. ben sayın erdoğana vaktinde anayasayı daha demokratik yapması, baraj yatırımlarını devam ettirmesi ve mali disiplini sürdürmesi için oy vermiştim.
şimdi tüm bunların tersi yapılıyor. şu an ak partiye oy vermek için hiçbir geçerli sebep göremiyorum.

üstüne bunun gibi programlarda sayın erdoğanın performansının çok düşük olduğunu görüyorum.
eskiden olsa bunun pek bir önemi olmazdı zira ak parti iyi bir kadroya sahipti.
fakat şu an bekir bozdağın dediği gibi ak parti tayyibin partisi durumunda. yani tek kişinin karar aldığı bir hale geldi.
o tek kişi de açıkça kötü bir performans sergiliyor.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Reyiz biz de bir miktar sana teessüf ediyoruz, liyakata önem vermeyen insanları kurumlarin başlarına getirip hak eden pırıl pırıl gençleri değil de onların referans olduğu işin ehli olmayan gösteriş meraklısı kişilerle donattigin için. Bütün herşeyi geçtim sınavlara verilen ehemmiyeti minimuma indirip mülakat adı altında torpile göz yumduğun için ki sınav varken dahi bir dolu şaibe vardı, onu temizlemek yerine daha kötüsünü getirmeye vesile olduğun için, eğitim sisteminden hiç bahsetmiyorum bile reyiz.
Belki senin bunlardan haberin bile yok reyiz önceden Fetoculer her yanını sarmıştı ve gerçekleri görmeni engelliyordu şimdi ise dalkavuk yalakalar etrafını sarmış reyiz.
Seninle aynı görüşte olmasalar bile işini en iyi, en temiz, en profesyonel yapan adamlar ile calismaliydin reyiz, onlar sana ihanet etmezdi, niye biliyor musun reyiz çünkü sıfırdan emeğiyle dişiyle tırnağıyla gelen adam vatanını satmaz ama emeksiz hak etmeden gelen hem kibirlenir hem satar reyiz. Bak Aziz Sancara reyiz, adam mütevazilikte sinir tanımıyor, sonra bak bir de senin yanındaki milyon dolarlık yiyicilere, rantcilara reyiz.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Reyiz biz de bir miktar sana teessüf ediyoruz, liyakata önem vermeyen insanları kurumlarin başlarına getirip hak eden pırıl pırıl gençleri değil de onların referans olduğu işin ehli olmayan gösteriş meraklısı kişilerle donattigin için. Bütün herşeyi geçtim sınavlara verilen ehemmiyeti minimuma indirip mülakat adı altında torpile göz yumduğun için ki sınav varken dahi bir dolu şaibe vardı, onu temizlemek yerine daha kötüsünü getirmeye vesile olduğun için, eğitim sisteminden hiç bahsetmiyorum bile reyiz.
Belki senin bunlardan haberin bile yok reyiz önceden Fetoculer her yanını sarmıştı ve gerçekleri görmeni engelliyordu şimdi ise dalkavuk yalakalar etrafını sarmış reyiz.
Seninle aynı görüşte olmasalar bile işini en iyi, en temiz, en profesyonel yapan adamlar ile calismaliydin reyiz, onlar sana ihanet etmezdi, niye biliyor musun reyiz çünkü sıfırdan emeğiyle dişiyle tırnağıyla gelen adam vatanını satmaz ama emeksiz hak etmeden gelen hem kibirlenir hem satar reyiz. Bak Aziz Sancara reyiz, adam mütevazilikte sinir tanımıyor, sonra bak bir de senin yanındaki milyon dolarlık yiyicilere, rantcilara reyiz.
Reis eğer Liyakata önem vermeseydi eskiden olduğu gibi bütün kurumlar görev zarar altında batardı resmen , ama şimdi hamdolsun bütün kurumlar şaha kalkmış ve devasa yatırımlar birbiri ardına sürekli açılıyor yapılıyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İlginçtir ki;
Kral Müzik resmi youtube kanalındaki "Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel - Recep Tayyip Erdoğan" paylaşımı kaldırılmış. :oops::confused:
Bilgilendirme:
"Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan" paylaşımı geri getirilmiş, an itibari ile ilgili programa erişim vardır.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Gençler bilmez biz 15 sene önce taş devrini yaşıyorduk :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar