Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Tuzlanmayan yollarda kilometrelerce araç kuyruğu oluşuyorsa bunun bir sorumlusu vardır.”

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV canlı yayınında soruları yanıtladı. Erdoğan, İstanbul'daki yoğun kar yağışı ve yaşananlar hakkında da konuştu. İşte Erdoğan'ın açıklamaları;

"Kar yağışını ben doğrusu bir bereket olarak görüyorum. Asla bir felaket olarak telakki etmiyorum. Hep yağmur yağmur diye bekledik. Şimdiyse kar yağışı gelince farklı bir yaklaşım ortaya koymaya başladık. Karın sebep olduğu ulaşım sıkıntılarına karşı gerekli tedbirleri almak elimizde."

"İstanbul'a yakışmayacak görüntüler ortaya çıktı. Sizler eğer tuzlanmayan yollarda araçlar kilometrelerce kuyruk oluyorsa herhalde bunun sorumlusu, sorumluları vardır."

"Gereken yol açma ve tuzlama çalışmalarının yapılmamasından kaynaklandı. Bunu yapmayanlar belli. Bu tam anlamıyla basiretsizliktir."

"Biz İstanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz. Çalışmaları koordine etmeleri için İçişleri ve Ulaştırma bakanlarımı İstanbul'a gönderdim."

"Karayolları Genel Müdürlüğümüz, Meteoroloji ile irtibatlı olarak sorumluluğunda bulunan yollarda gereken önlemleri aldılar."

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Saraylarda yaşamayan milletin içinden gelen ÖZÜ SÖZÜ BİR biri..

İsim verirmisin kim o saygıdeğer kişi ! Erdoğan'ın yorum bile yapamıyacağı konuda konuşması gereken kimdi ?

Not: Bu arada Erdoğan'ın şahsi sarayı mı var !

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
İsim ver kim o !

İşte o yok dedim ya
Erdoğan'ın yorum bile yapamıyacağı konuda konuşması gereken kimdi ?

Erdoğanın konuşmaya hakkı yok bence millet ucuz ekmek kuyruğunda kendi 5 tepeli sarayda yediği önünde yemediği arkasında
Not: Bu arada Erdoğan'ın şahsi sarayı mı var !
Altından tünelle camiye gidilen saray ney oluyor? Kameralar ile 7/24 havadan karadan özel güvenlik ekipleri , kameralar, çeşitli güvenlik teçhizatları ile ve korumalarla kale gibi korunan saray halkın mı oluyor ya. İçindeki her türlü çalışan milletin aşkına mı ? İyi uykular özkan hocam valla ya. Sen beni çok güzel anlıyorsun da işte adam sizin adam birde tutturmuş bir müslümanlık türküsü. Ye babam ye.. Bir abdülhamit vakası ile karşı karşıyayız yine..

Not: Unutmayın bu defa o kadar çok kaybedecek toprağımız yok bir türkiye daha yok!!

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Altından tünelle camiye gidilen saray ney oluyor? Kameralar ile 7/24 havadan karadan özel güvenlik ekipleri , kameralar, çeşitli güvenlik teçhizatları ile ve korumalarla kale gibi korunan saray halkın mı oluyor ya. İçindeki her türlü çalışan milletin aşkına mı ? İyi uykular özkan hocam valla ya. Sen beni çok güzel anlıyorsun da işte adam sizin adam birde tutturmuş bir müslümanlık türküsü. Ye babam ye.. Bir abdülhamit vakası ile karşı karşıyayız yine..

Devleti Temsil eden Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin konu ile ne alakası var ! Cumhurbaşkanı korunmasın mı istiyon sen ne istiyon ayrıca ?

Erdoğan'ın şahsi tapulu malı flan mı sanıyon orayı sen yarın başkası başkan olur o oturur. Bir gün zahmet edip Youtube üstünden devlet adamlarının karşılanma törenlerini izlemeni öneririm. Dünyada nasıl oluyor Türkiye'de nasıl oluy.r STANDART TÜM DÜNYADA OLAN BİR ŞEYİ bütün ülkerle neredeyse böyle devlet binaları var bunu sürekli SIĞ muhalefet anlayışına alet ediyorsunuz. Her konuya aynı şeyleri söylemek mantıklı olmuyor artık. En olmadı iktidar değişince yıkarlar kurtuluruz madem bu kadar dert apartman dairesi neyine yetmiyor devletin... Yer sofrasında yerler Putin veya Jeo Biden geldi mi yemeğide.

Not: Cumhurbaşkanı Devletten Sorumlu İstanbul hakkında'da konuşur Ankara hakkında'da. Hakkarinin dağ köyü hakkında da.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Devleti Temsil eden Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin konu ile ne alakası var ! Cumhurbaşkanı korunmasın mı istiyon sen ne istiyon ayrıca ?

Erdoğan'ın şahsi tapulu malı flan mı sanıyon orayı sen yarın başkası başkan olur o oturur. Bir gün zahmet edip Youtube üstünden devlet adamlarının karşılanma törenlerini izlemeni öneririm. Dünyada nasıl oluyor Türkiye'de nasıl oluy.r STANDART TÜM DÜNYADA OLAN BİR ŞEYİ bütün ülkerle neredeyse böyle devlet binaları var bunu sürekli SIĞ muhalefet anlayışına alet ediyorsunuz. Her konuya aynı şeyleri söylemek mantıklı olmuyor artık. En olmadı iktidar değişince yıkarlar kurtuluruz madem bu kadar dert apartman dairesi neyine yetmiyor devletin... Yer sofrasında yerler Putin veya Jeo Biden geldi mi yemeğide.

Not: Cumhurbaşkanı Devletten Sorumlu İstanbul hakkında'da konuşur Ankara hakkında'da. Hakkarinin dağ köyü hakkında da.
Bak hocam dünya öyle olabilir ama onlar halkına belli bir refah seviyesi kazandırmış ve bunu yükseltiyor.. Bizim halkımız ucuz ekmek kuyruğunda işte yok kafalarına çay fırlatılıyor birbirlerine giriyorlar işsizlik cumhuriyet tarihinin tavanını görmüş ekonomik enflasyon desen oda tavan yapmış.. 2 gece de bir fahiş zamlar doğalgaza elektiriğe suya vb temel denebilecek insani ihtiyaçlara %100'ün üzerinde zamlar..mülteciler ayrı bir kanbur oldu artık usandık 11 yıldır.. milli bayramlarımızın kısıtı yasağı.. o kadar bariz ki beceriksizlik ve şatafatları biz o adam ordan inmeli dedikmi de bozuluyorlar hatta dava ediliyoruz darbe iması hakaret vs vs bulunuyor bir şey ..

Yok hocam yok yüce türk milleti bir abdülhamit vakası daha kaldıramaz bizi buna sürüklemeyin lütfen görün şu aksaklıkları

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bak hocam dünya öyle olabilir ama onlar halkına belli bir refah seviyesi kazandırmış ve bunu yükseltiyor.. Bizim halkımız ucuz ekmek kuyruğunda işte yok kafalarına çay fırlatılıyor birbirlerine giriyorlar işsizlik cumhuriyet tarihinin tavanını görmüş ekonomik enflasyon desen oda tavan yapmış.. 2 gece de bir fahiş zamlar doğalgaza elektiriğe suya vb temel denebilecek insani ihtiyaçlara %100'ün üzerinde zamlar..mülteciler ayrı bir kanbur oldu artık usandık 11 yıldır.. milli bayramlarımızın kısıtı yasağı.. o kadar bariz ki beceriksizlik ve şatafatları biz o adam ordan inmeli dedikmi de bozuluyorlar hatta dava ediliyoruz darbe iması hakaret vs vs bulunuyor bir şey ..

Yok hocam yok yüce türk milleti bir abdülhamit vakası daha kaldıramaz bizi buna sürüklemeyin lütfen görün şu aksaklıkları

Yazacak çok şey varda şimdi konu Siyaset bölümünde değil konu ben olunca ban atmak için fırsat kollanıyor zaten...

Sensin sensin deyip geçeyim. Bu söylediğin dertleri sıkıntıları düzeltebilecek muhalefette bir babayiğit görürsen banada haber edersin. O zaman konuşuruz. Sezen Aksu'yu tartışacakları gündem edecekleri hatta savunackları kadar üstte saydığın olaylardan 1 tanesini gündem edebilseler veya düzeltecez diye umut verebilseler zaten iktidar değişecek bu ülkede...

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117

Hocam şuan ki durumumuza iyi demiyorum ama bu ülke doların binlerce TL olduğu zamanları da enflasyonun 100 ün üzerine çıktığı zamanları da alım gücünün 100 ün altında olduğu zamanları da gördü olayı siyasete çekmeden yazıyorum 1990 lardan bahsediyorum sizde biliyorsunuzdur umarım 90 larda Türkiye'nin durumunun ne kadar kötü olduğunu şuan ki durumumuz iyi denecek bir halde olmamakla beraber Cumhuriyet tarihinin en kötü zamanlarını da yaşamıyoruz birçok sorun düzeldi ama şu ekonomi iyi olsa üretim olsa ama olmadı yapılmadı ithalat bağımlısı olduk teknoloji alanında ilerleyemedik

Reaksiyon puanı
114
Hocam şuan ki durumumuza iyi demiyorum ama bu ülke doların binlerce TL olduğu zamanları da enflasyonun 100 ün üzerine çıktığı zamanları da alım gücünün 100 ün altında olduğu zamanları da gördü olayı siyasete çekmeden yazıyorum 1990 lardan bahsediyorum sizde biliyorsunuzdur umarım 90 larda Türkiye'nin durumunun ne kadar kötü olduğunu şuan ki durumumuz iyi denecek bir halde olmamakla beraber Cumhuriyet tarihinin en kötü zamanlarını da yaşamıyoruz birçok sorun düzeldi ama şu ekonomi iyi olsa üretim olsa ama olmadı yapılmadı ithalat bağımlısı olduk teknoloji alanında ilerleyemedik
Bol sıfırlardan dolayı binlerce diye telafüz ediyorsun. O sıfırları at bakim bugun olan kurlarla aynı. "1 milyondu tuvaletler, şimdi 1 milyona ev alıyoruz" açıklaması geldi aklıma. Çok alakasız bir mesaj. Sıfırları at ondan sonra karşılaştırma yap.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Bol sıfırlardan dolayı binlerce diye telafüz ediyorsun. O sıfırları at bakim bugun olan kurlarla aynı. "1 milyondu tuvaletler, şimdi 1 milyona ev alıyoruz" açıklaması geldi aklıma. Çok alakasız bir mesaj. Sıfırları at ondan sonra karşılaştırma yap.
Hocam daha çok para basiliyordu ve enflasyon artıyordu bunu biliyorsunuz değil mi

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Neden Sadece İstanbul? Gaziantep'te kar yağışından dolayı 3 gündür işe gidemedik. Şimdide cuma cumartesi elektrik kesintisinden dolayı işe gidemeyeceğiz. Bunun sorumlusu kim şimdi?
"Orası bizim..problem yok.. varsa da yok şşşşş?" anladın mı hocam akıl bu..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok yanlış bir uslup olmuş düzelttim. İçinde küfür hakaret yok ama şimdi bakınca yakışıksız olmuş.
Tşk ederim..

Reaksiyon puanı
16,109
İmamoğlunu ben de başarısız buluyorum muhalif olmama rağmen..
hadi ordan karayollarının olan yollar tıkandı ve troller kasıtlı tıkamak için araçlarını bıraktı trollerin karalama algı operasyonu o GaziAntep komple tıkndı bişey yok ona.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Sanki böyle boş boş birbirlerinin hatalarını sorunlarını bulup söylemek için seçildiler. Bunu yapması kolay. Ama önce kendilerini de eleştirsinler. Ülkedeki sorunlar sanki çözüme kavuşmuş gibi bunları yapıyorlar. Hayat pahalılığı yüzünden insanlar mutsuz ve sinirli. Ama bunları düşünen yok gibi. Anca birbirlerini kötülesinler dursunlar. Bir de hep hiç sıkılmadan devam ediyorlar.
Yeter artık. Kötü bir hakaret falan dememek için kendimi zor tutuyorum. Hiç bir taraftan da hayır yok gibi. İyi birisi yok gibi.

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Diyecek çok şey varda akplilere göre terörist vatan haini oluyorsun chplilere görede yandaş ve trolsün...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buz gibi soğudum iki kesimden

Son düzenleme:

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68