Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Şenay Gürler, Semih Saygıner ile birlikteliğini sürdürüyor. Ünlü oyuncu Çukur dizisindeki öpüşme sahnesi ile gündeme geldi. Şenay Gürler, dizideki öpüşme sahnesi ile ilgili soruya yanıt verdi. Gürler, "Dizideki karakterden dolayı bu kadar dikkat çekti sanırım. Oyunculuk neyi gerektiriyorsa onu yapıyorum. Bu işimin bir gereği" dedi. Peki, Şenay Gürler kimdir?
Şenay Gürler, Çukur dizisindeki öpüşme sahnesiyle çok konuşuldu. Şenay Gürler, bir alışveriş merkezinde görüntülenince kendisine bu soru da yöneltildi. Gürler öpüşme sahnesi ile ilgili olarak, "Dizideki karakterden dolayı bu kadar dikkat çekti sanırım. Oyunculuk neyi gerektiriyorsa onu yapıyorum. Bu işimin bir gereği" dedi.

Şenay Gürler kimdir, kaç yaşında, nereli?

ŞENAY GÜRLER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Şenay Gürler kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorular, dizideki dikkat çeken sahne sonrası aratılıyor. Şenay Gürler, 1966 yılında İzmir'de doğdu. 28 Haziran doğumlu olan Güreler Yengeç burcudur. Şenay Gürler'in bir ablası bir de erkek kardeşi var. Şenay Gürler, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü mezunudur. Güzel oyuncu İstanbul'a ilk geldiği yıllarda dublaj yaparak para kazanmıştır. Şenay Gürler'in TRT'de seslendirme deneyimi de bulunuyor.

Şenay Gürler'in büyük çıkış yakaladığı dizi, ATV'nin sevilen dizisi Avrupa Yakası oldu. Dizide Fatoş karakteri ile dikkat çeken Gürler, rolüyle büyük ses getirdi. Şenay Gürler'in 1987 doğumlu bir kızı bulunuyor. Şenay Gürler, şu anda Semih Saygıner ile birlikte.


Kaynak: A Haber
.
 
Üst
stat counter