Cübbeli Ahmet Hoca televizyon kuruyor

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
arkadaş niyetini yazmış zaten. kırmızı sakallı küpeli olursan yobaz değilsin. birde eline gitar alır öküz gişbi böğürürsen epey ilericisin.
ama peygamberimizin sünnetine uygun olarak bir tutam sakal bırakıp sarık ve cübbe giydiysen yobazsın.
bu adam islama direk dil uzatamıyor. islami değerlere saldırıyor. islama saldırsa herkes hakaret edecek. ve banlanacak belkide. müslüman kardeşlerim böylelerine dikkat edin. uyanık olun adam direk islama saldırmaz tepki çeker yoksa. peygamberimize takım elbise giydirdi adam. bende cahilliğinden yazıyor diyordum ama değilmiş baya bilgili aslında.

Keşke tanımadığın bir insan hakkında bu kadar kesin ve sert yorumlar yapmasaydın.

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Cübbeli ahmet hocayı iyi tanıyın zira media basın ona iftiralar atarak gerçekleri söyleyen bir adamı susturmak istiyor. Ona atılan iftiralara kanmayın.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
severek takip ettiğim hocalardan biri kursun..

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Ahmet Mahmut Ünlü'nün, "haksız çıkar sağlamak amacıyla kurulan örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek", "insan ticareti yapmak", "cinsel saldırı" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak" suçlarından 25 ile 53 yıl arasında hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.

http://www.milliyet.com.tr/ifadeyi-...2012/1557139/default.htm?ref=SolDigerHaberler

Fas, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerden getirilen kadınlar, imam nikahı kıyıldıktan sonra aylık 1000-1500 dolar maaşa bağlanıyor, çarşafa sokulup eve kapatılıyor.

ne saygısı uçkur düşkünü bir şahış işte.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
İnsanları etrafına toplama konusunda başarılı bir hoca. Fakat düşünce üretmiyor. Sürekli kaynak aldığı alimler üzerine bir konuşma yapıyor.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Hani bir söz vardır.İnsanın gözü neyse gördüğü de odur diye. @El Padrino yu yerden yere vuran yok,sen öyle görüyorsun.Gözünü azıcık açsan,bir çocuğun kötü not aldığında annesinin üzülüp azarlamasına benzer bir yaklaşım olduğunu görebilirdin.İslam uzmanıymışsın,bunu da yeni gördüm,en fazla 150-200 civarı hadis varmış.Bak baak,bak baak.Kim diyor bunu ? Kütübî Sitte nedir onu bana açıklayabilir misin ? İlk nüshaları nerededir ?İlk kopyaları nerededir ?Şimdiki kopyalarıyla farkları var mıdır ?Ama sen bunların cevabını bana internete bakmadan söyle,cevap verebileceksen tabii.İnternetle din alimi olunmaz,hüküm veren alimler,gerçekten alim dediğimiz zamanındaki nice alimleri gölgesinde bırakıp yüzyıllar sonrasına ulaşabilmiş insanlar topluluğu bir şey bilmiyor.Şimdiki modern alimler mi bir şey biliyor ?
O zamanlarda da nice alimler vardı ahkam kesen,ama işe bakın ki sadece gerçek alim olanlar yılların ötesine geçebilmiştir.Geri kalanlar ise şimdiki zırva mensupları gibi daha elli seneyi göremeden silinip gitmiştir.

senin bunları yazarken internetten yararlanmadığını nereden bileceğim hadi kullanmadın diyelim iki arapça kelime kullandın diye başımıza din alimi mi kesildin.. tuhaf olan ise dinden bahsedip durmadan kendi kendine tavırlar takınmak komik oluyor..

O zamanlarda da nice alimler vardı ahkam kesen,ama işe bakın ki sadece gerçek alim olanlar yılların ötesine geçebilmiştir.Geri kalanlar ise şimdiki zırva mensupları gibi daha elli seneyi göremeden silinip gitmiştir. kendini çok güzel özetlemişsin...

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
vay arkadas adnan oktar o kadar şey söyledi, gitti kendi kanalını açtı, kediciklerini yarı çıplak yayına çıkardı dini konular etrafında topladı, inşallah maşallahtan öte gidemedi ama bu kadar eleştiri almadı.
Adam ceketiyle tişörtüyle amerikan sakalıyla yıllardır ekranda ama kimse onu giyimine müdahale etmedi veya laf söyledi.

:)

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=89851]li10sKing[/MENTION] Din alimi ?! Komik mi oluyor ?! Öyleyse bir tane de benim için gül :) Ama içten gül,içten...Gülebilirsen!...

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ahmet hoca, doğruları konuşur, kaynaklı konuşur.

Sayısız kitap yazmıştır, okumuştur.

Diğerleri gibi, TV kanalları, dershaneleri, milyon dolarları yok.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ahmet Mahmut Ünlü'nün, "haksız çıkar sağlamak amacıyla kurulan örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek", "insan ticareti yapmak", "cinsel saldırı" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak" suçlarından 25 ile 53 yıl arasında hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.

http://www.milliyet.com.tr/ifadeyi-...2012/1557139/default.htm?ref=SolDigerHaberler

Fas, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerden getirilen kadınlar, imam nikahı kıyıldıktan sonra aylık 1000-1500 dolar maaşa bağlanıyor, çarşafa sokulup eve kapatılıyor.

ne saygısı uçkur düşkünü bir şahış işte.

Verdiğiniz kaynağa inanıyor musunuz? :)
Bu olayın gerçeğini öğrendiniz mi? Cubbeli Ahmet hoca çıktı haberiniz var mi?

Peki şimdi siz uçkur düşkünü dediniz Cubbeli hocaya. internette yayilan videonun kendisine ait olmadığı da açıklanmıştı.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Eskiden olsa, patlamış mısır yiyen bir ifade koyup hazırız falan diye mesaj atarlardı. Forum çok değişmiş.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tipe bak kırmızı sakal :D sen de pembeye boyat canisi

Bende küpe takarimda afedersin örnek gosterdigin adam homo hoşlanıyorsan bilelim yani

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
@El Padrino Burası Teknolojinin kalbinin attığı herkesin verilen emekleri takdir edip saygı duyduğu bir yer. Dini konularda bu kadar yoruma gerek yok isteyen istediğine inanır kimseye de inancının gereği laf söylemek düşmez. Bence bu yorumlar yazılar buraya yakışmıyor kaldırın gitsin bu konuyu! Herkes kafasına göre yazmış oynamış hiç gerek yok!

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Oldukça sevindirici bir haber. Toplumumuzun bilmediği, öğrenip merak ettiği konular üzerine çok derin bir fayda sağlayacağına eminim.

Ve anlatılanların birebir uygulamasıda yapılacaktır TV de böylece öğrenmek daha kolay olacaktır.

Her daim video veya onun çıktığı saatlerde izleme imkanı olmayanlar için artık her vakit ulaşabilecekleri bir konuma geldi , bu çok güzel.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bütün Yorumları üşenmeden baştan sona okudum. söyleyebileceğim tek söz var kimse kusura bakmasın Bu Dinin Yüz Karası İnsanlarsınız/İnsanlarıyız Adını anarken bile bir saygı göstermemiz gereken Uğuruna Kainat yaratılan ALLAH C.C. onu ne kadar çok sevdiğini incilde zeburda kuranda tevratta bu kadar çok belirtirken sizin gibi kendini büyük fikir ve düşünce insanı sanan aslında çekirdek kadar bir beyine sahip olan insanların magazinsel alaycı kücümseyici şekilde sıradan birşeymiş gibi yazmanız aslında nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu göstermekten başka bir işe yaramıyor ister muhalif olsun ister olmasın yorumların her birinden CAHİLLİK damlamıyor AKIYOR resmen hani kült bir söz vardır zorlanınca sürekli söylenir Türkiyenin %99'u Müslümandır diye bana göre %99'u da kendini müslüman sanan insanlardan oluşuyor (Gerçek Müslümanlar Müstesna) SDN forum artık benim gözümde zeki insanların toplandığı bir yer değilde Cahil ve Çokbilmiş İnsanların Kendini Zeki ve Gerçekten Herşeyi Bilen İnsanlar Sandığı Topluluğunun Toplandığı bir Yer Olmuş

Son mesajlar