CSGO500top.com Güvenilirmi

Sizce Güvenilirmi neden ?

• Güvenilir Dostum Korkma!

• Güvenme Tehlikeli Olabilir.

• Asla Güvenme Dolandırıldım Ben.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

TrEmircan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıktada belirttiğim gibi bu siteye deposit yapmak istiyorum fakat hem güvenemiyorum ve birde steam hesabıma takas isteği geldiğinde bu sitenin botunu dolandırıcı olarak şikayet etmişler steam bana uyarı yapıyor dolandırıcı olabilir diye arkadaşlar ne düşünüyorsunuz aranızdan dolandırılan varmı yada yok yalan dolandırmıyor diyen varmı şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
alexa değerleri çok düşük(bilinmedik bir site) ben olsam güvenmezdim.

TrEmircan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
site bilindik csgo500.com güvenilirdi fakat kapatıldı yeni açıldı csgo500top.com aynı kişilermi açtı bilmem ama aranızda deposit yapıp dolandırılmayan varsa onun vericeği cevabı bekliyordum. teşekkürler cevabın için

Panda20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sen csgo500top sitesine para yatırdın mı yatırdıysan steam takas onayı geldi mi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başlıktada belirttiğim gibi bu siteye deposit yapmak istiyorum fakat hem güvenemiyorum ve birde steam hesabıma takas isteği geldiğinde bu sitenin botunu dolandırıcı olarak şikayet etmişler steam bana uyarı yapıyor dolandırıcı olabilir diye arkadaşlar ne düşünüyorsunuz aranızdan dolandırılan varmı yada yok yalan dolandırmıyor diyen varmı şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.

Bende
Dostum sen csgo500top sitesine para yatırdın mı yatırdıysan steam takas onayı geldi mi

Bilmiyorum öğrenmek isterim

Son düzenleme:

TrEmircan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guvenme dolandirildim buda ders olsun.

carackerman9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Site için gerekli depoziti yatırdım ama arttırdı tam da bıçak çekebiliyordum 35 TL'lik skinim gitti güvenmeyin