CSGO mouse tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar daha cok avuc ici ve claw tipi kullaniyorum csgo icin ortalama 1600 dpi 1 sens falan oynuyorum. Soyle sag ele oturacak en az 2 macro tuslu bas parmagin geldigi kisim hafif kauçuk ergonomik hafif agir ama cok degil ortalama 93-120 gram lik görünüş her ne kadar onemsiz olsada en azindan cok kotu gorunmeyen bi mouse onerirseniz sevinirim
benim aklimda 1 kac model var

zowie ec1a
razer deathadder elite
ss rival 300

gibi gibi olabilir ss leri cok bilmiyorum ama zowie iyi gibi gözüküyor cogu profesyonel oyuncu kullandigina gore bi bildikleri olmalidir.

okuyup görüşünu bildiren herkese simdiden cok cok tesekkur ederim.

Son düzenleyen moderatör:

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
razer deathadder elite önermem uzun kullanımda ellerini çok terletiyor.
Ellerin terliyorsa ss rival 300 de yandaki kauçuk kısımların erimesi muhtemeldir.
zowie ec1a öneririm zaten neredeyse %90'lık e-spor oyuncusu zowie kullanıyor vardır bir bildikleri elbet. Ha sen e-sporcu musun ? hayır. Eğer dersen biraz daha şekil bir şey olsun o kadar para veriyoruz Logitech G 403 kablolu önerebilirim. Sade ama şekil duruyor :)

arkadaslar daha cok avuc ici ve claw tipi kullaniyorum csgo icin ortalama 1600 dpi 1 sens falan oynuyorum. Soyle sag ele oturacak en az 2 macro tuslu bas parmagin geldigi kisim hafif kauçuk ergonomik hafif agir ama cok degil ortalama 93-120 gram lik görünüş her ne kadar onemsiz olsada en azindan cok kotu gorunmeyen bi mouse onerirseniz sevinirim

zowie ec1a
razer deathadder elite
ss rival 300

gibi gibi olabilir ss leri cok bilmiyorum ama zowie iyi gibi gözüküyor cogu profesyonel oyuncu kullandigina gore bi bildikleri olmalidir.

okuyup görüşünu bildiren herkese simdiden cok cok tesekkur ederim

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414

zowie ec1a
razer deathadder elite
ss rival 300

okuyup görüşünu bildiren herkese simdiden cok cok tesekkur ederim
SS Rival 300 veya Zowie ec1a önerilerim olacaktır. Zira E-Spor oyunları için ideal...

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ss ler pek hosuma gitmiyor cogu kisi kaucugun erimesinde sikayetci sanki zowie iyi gibi gorunuyor

Hyperx pulsfire hakkinda ne dusunursunuz

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
razer deathadder elite daha iyi seçim olacaktır

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende uzun süredir razer kullaniyorum ve aslinda razerdan (modelinden degil) memnunum
bi arkadasimda vardi deathadder elite kullanmistim gercekten ergonomikti ve terletme cok da olmadi
o kadar terletme her mouse da olabilir synapse le de gercekten iyi seyler yapilabiliyor fakat neden cogu kisi zowie kullaniyor
deathadder elite hem gorunus acisindan hemde 5g laser sensorlu 450 ips bi mouse

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Razer Lancehead daha iyi bir tercih olabilir hem sağ ve sol el kullanımı için uyumlu hem kablosuz hemde kablolu kullanabilirsiniz

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Razer Lancehead daha iyi bir tercih olabilir hem sağ ve sol el kullanımı için uyumlu hem kablosuz hemde kablolu kullanabilirsiniz

oncelikle lancehead cok pahali ve wierless mode cok gereksiz ayrica ergonomi açısından deathadder elitle yarisabilecek bi razer yok

Bilgehan Ilgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HyperX Pulsefire veya eline uygun Zowie bir mouse secebilirsin. Gününün coğunu oyun oynayarak geciriyorsan Razer'e pek yaklaşmanı tavsiye etmem zira arkadaşların dediği gibi elini cok terletiyor.

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peki hyperx pulsefire ve zowie arasinda hangisi

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peki teşekkür ederim

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Spor oyuncuları genelde sponsor ürünlerini kullanır. Ve ayrıca zowie tercih edilme nedeni yazılımla uğraşmamak turnuvalarda tercihin nedenlerinde biridir. Zowie ec2-a kullandım. Elimi çok terletiyordu. Arıca kayıyordu. Yanınd a hiç kavuçuk kaplama yok sırf bu sebepten satmıştım. Şuan razer deathhader chroma kullanıyorum memnunum ama mouse alırken en önemi unsur elinize oturması uyması elinizin büyüklüğü felan önemli mouse bence alınmadan önce denenmeli mutlaka.