CSGO HATA

Bu konuyu okuyanlar

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Herkese iyi forumlar. Fotoğrafta göründüğü üzere CSGO ya girerken bu hatayı alıyorum sebebi ve çözümü nedir?
Clipboard01.jpg

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Daha önceden oyuna girebiliyor muydun?

Oyun steamden alınma ise önce oyun bütünlüğünü doğrulayıp girmeyi dene eğer olmaz ise ekran kartı driverinin güncel olduğundan emin ol.

Bunlar olmaz ise ekran kartın(sistemin) bu oyunu kaldırmıyor sanırsam. Sistem özelliklerini yazar mısın?

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194

Oyun steamden alınma ise önce oyun bütünlüğünü doğrulayıp girmeyi dene eğer olmaz ise ekran kartı driverinin güncel olduğundan emin ol.

Bunlar olmaz ise ekran kartın(sistemin) bu oyunu kaldırmıyor sanırsam. Sistem özelliklerini yazar mısın?
Sorun çözüldü teşekkür ederim yardımlarınız için.
Çözümü Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları Ünlem olan hangisi ise onu kaldırdım sonra düzeldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sistemle alakalı sıkıntı değil oyun steam den alınma. Yardımın için teşekkür ederim.