CS: GO Vac Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

C

CS GO

SDN Okuru
BEYLER OYUNU YEDEKLEYIP TEKRAR YUKLEYIN OLMAZSA OYUNU STEAMI AÇIP KÜTÜPHANEDEN GİRİN MASAÜSTÜNDEN GİRİN BEN BÖYLE ÇÖZDÜM.

Yağız Klckp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben önceki hesabımda vac ban yemiştim şimdi bu benim 2. hesabım 1 el silah yarışı oynadım ondan sonra yeniden silah yarışına girmeye çalıştığımda vac banned from secure server yazısı çıkıyor karşıma oyunu 1 saat önce aldım 30 dk oynadım iade talebinde bulundum lütfen yardım edin benim 24 tl çöpe mi gidecek lütfen acil cevap yazın hiçbir şekile hile kullanmadım lütfen acil yardım

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hesabinda ayni telefon numarasini mi kullandin? Ban yedigin oyunu geri iade edemezsin.

Yağız Klckp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet
--- Gönderi Güncellendi ---
pardon hayır steam guard yüklemedim telefonumuda vermedim

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
O zaman hileleri sisteminden iyice kaldirmamissin. Yedigin ban hataliysa otomatik olarak kaldirilir, onun haricinde yapabilecegin bir sey yok.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhaba ben önceki hesabımda vac ban yemiştim şimdi bu benim 2. hesabım 1 el silah yarışı oynadım ondan sonra yeniden silah yarışına girmeye çalıştığımda vac banned from secure server yazısı çıkıyor karşıma oyunu 1 saat önce aldım 30 dk oynadım iade talebinde bulundum lütfen yardım edin benim 24 tl çöpe mi gidecek lütfen acil cevap yazın hiçbir şekile hile kullanmadım lütfen acil yardım

Almış olduğunuz hata bu mu?

upload_2016-12-22_22-13-29.png

Yağız Klckp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet bu hataydı ama bundan 1,2 saat sonra yukarıda sarı kutuda vac ban hatası var

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Steam ac oyun üzerine sag tikla ozellikler oyun dosyalarini dogrula var bi dogrula bakalim sonra gir oyuna normalde vac kirmizi kutu icerisinde belirtilir

Yağız Klckp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
latest

bende bu çıkıyor ve oyun dosyalarını doğrulaya bastığımda 1 dosyayı yeniden yükledi ama değişmedi hala daha bu hata var

Son düzenleme:

Yağız Klckp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
neyse sorundeğil artık cs den soğudum bidahada oynamam yardımlarınız için teşekkürler

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Güvenli sunuculardan ban yemişsiniz yani sistem hile kullandığınızı tespit etmiş ama kullanmadım diyorsunuz..

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
neyse sorundeğil artık cs den soğudum bidahada oynamam yardımlarınız için teşekkürler

Hile kullandığın için owerwatch'a düşmeden doğrudan steam vac'dan ban yemişsin geçmiş olsun, hilesiz oynamanı tavsiye ederim, anında tespit edilir ve affetmezler.

linqumix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=385184]mic check[/MENTION]

Bunun hile ile alakasi yok.

Ilk olarak steam dosyasina girip (steam kapaliyken) clientregistry.blob'u sil, steami tekrar baslat. Oyuna girip ayni sorunun mevcut olup olmadigina bak.

Gecici olarak virüs programini devre disi birak. Bu dediklerim ise yaramazsa baska yöntemler sunacagim.
abicim bende de aynı hata vardı dedigin gibi sildim o dosyayı geçermi şimdi yani

Orhan Kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba benim vac ile bi sıkıntım var. hack olmamama rağmen hep ban yiyorum. Neden bilmiyorum. Buna aykırı olan uygulamaları da sildim (ccleaner,start menu 8). Bunların hile ile alakası varsa yemin ediyorum ben bilmiyodum. bana yardım eder misin??

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
merhaba benim vac ile bi sıkıntım var. hack olmamama rağmen hep ban yiyorum. Neden bilmiyorum. Buna aykırı olan uygulamaları da sildim (ccleaner,start menu 8). Bunların hile ile alakası varsa yemin ediyorum ben bilmiyodum. bana yardım eder misin??

Aldığın ban'ın resmini ekler misin?

CELAL BABA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
beyler her rekabetçi girdiğimde oyunun ortasında bu geliyor ve bunu düzeltmeye çalışırken oyundan atılıp ban yiyorum çözümünü bilenler yazabilirmi acil
8aa6425508ff58110e8416eb2cb0b064-jpg.214535

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Çözümünü sana resimde bulunan linkte vermişler. Tıklaman yeterli.

feko11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu video ile çözdüm. kesin sonuç veriyor

MERT YALÇIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aynı sorunu bende yaşadım dostum şöyle yap steam kütüphane aç cs ye sağ tık yapıp oyuna öyle giriş yap eğer yine hata veriyor ise cs ye yine sağ tık yap oyunun dosyalarını tarat ve yine ilk başta dediğim gibi gir bu yeni gelen güncelleme ile sorun düzeldiğini gördüm ama dediğim gibi.