CS GO güncelleme hatası

Bu konuyu okuyanlar

1qawsed123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 12205 CS GO YA BUGUN GUNCELEME GELDI VE BU HATAYI ALIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN '' Counter strike global offensive oyunu guncelenirken hata oluştu ( içerik sunucularına ulaşılamıyor ) ''

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=464351]1qawsed123[/MENTION]

Oyuna sag tiklayip yereldeki dosyalari dogrula secenegine bas. Dosyalar dogrulandiktan sonra bu sorunun ortadan kalkmasi lazim.

tunalkiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
scorpion bende içerik sunucularına ulaşılamıyor hatası oyun indirirken oldu yani yerel dosyaları doğrulayamıyorum 1 haftadır cevap arıyorum bulamadım yardım edersenm sevinirim :):)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
scorpion bende içerik sunucularına ulaşılamıyor hatası oyun indirirken oldu yani yerel dosyaları doğrulayamıyorum 1 haftadır cevap arıyorum bulamadım yardım edersenm sevinirim :):)

upload_2016-12-26_0-58-43.png

Aldığın hata buysa eğer, Oyunu silip tamamen baştan yüklemenizi öneririm düzelmezse eğer farklı bir bilgisayarda steam hesabınızı açıp oyunu indirip, inen dosyaları \Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive adresinden USB belleğe atıp kendi bilgisayarında ki aynı yere atıp dene sorunun giderilecektir.