Cs Go da Takılmalar

Bu konuyu okuyanlar

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
eyler İyi forumlar öncelikle. Bi sorum var gerçekten kafam almıyor şimdi biz evde türk telekom kullanıyoruz yıllardır ve 50 lira veriyoruz ben öğrenciyim benim evimde ise 30 lira veriyoruz türk telekom bu da. Cs Go oynarken benim evde hiç yakılma olmuyor ama ailemin evinde takılmalar olyor geri ileriye vs atıyor. Hem daha fazla veriyoruz hem daha fazla takılma oluyo ayrıca akk yı aşsam bile bişey olmuyordu benim evde. ailemin evinde neden böyle adil olmayan şeyler mi var? Ne yapmam gerek? Ping ler nerdeyse aynı.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Merhaba, lokasyondan ötürü bir bağlantı problemi yaşanıyordur belki bu durumda internet sağlayıcısı ile görüşüp hat sağlığı testlerini yaptırmakta fayda var.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Basit bir şekilde internetle ilgili bir problem olduğu ortada. @Princeps 'in de dediği gibi aynı marka ve alt yapısını kullansan da dahil her lokasyonun bağlantısı aynı olmayacaktır. Bizim bulunduğumuz sokakta TurkNET'ten ben 14 Mbit alırken arkadaşım bir alt sokakta 9 Mbit hız alıyor :)

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Basit bir şekilde internetle ilgili bir problem olduğu ortada. @Princeps 'in de dediği gibi aynı marka ve alt yapısını kullansan da dahil her lokasyonun bağlantısı aynı olmayacaktır. Bizim bulunduğumuz sokakta TurkNET'ten ben 14 Mbit alırken arkadaşım bir alt sokakta 9 Mbit hız alıyor :)
kaç lira veriyosun reis sen 14 mbit falan :D