Cs go Canlı yayında küfür yedik. Global seviyesinde maç

Bu konuyu okuyanlar

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Maç esnasında başka birisi canlı yayın yapıyor. vurulunca küfürü basıyor. global bir arkadaşım haşat etmiş adamı. Ne oyuncular var şu oyunda... Dehşet oynuyor. Oyunda zaten hile diyen onlarca kişi var.
VİDEO LİNKİ

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Maç esnasında başka birisi canlı yayın yapıyor. vurulunca küfürü basıyor. global bir arkadaşım haşat etmiş adamı. Ne oyuncular var şu oyunda... Dehşet oynuyor. Oyunda zaten hile diyen onlarca kişi var.
VİDEO LİNKİ

Crosshead'e bakıyorum bakıyorum. Hiç bir aşağı inmez o. Bariz hile var arkadaş. Sağa sola oynuyor da cross aşağı yukarı 1 pixel bile oynamıyor. Peh!

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hile varmı bilmem ama bana cross normalmiş gibi gelmedi neyse ben hiledir yada değildir bu konuya girmeyecem herkes küfürler esiyor ölünce tabi canlı yayın yapan biri etmese daha iyi olurdu eskiden düşük ranklarda hile olurdu yükseldikçe azalırdı bende global seviyesine kadar geldim zor bişey değil takım arkadaşlarınla iyi anlaşıyordan global olmak zor değil ama artık sürekli hile gelmeye başladı biz o kadar zaman harcayıp yükseliyoruz hile geliyor emeğimizi çalıyor bu yüzden bıraktım oyunu cs go bu yüzden çok oyuncu kaybetti ve hala hileye çare bulumamışlar hile alıp en yüksek ranka kadar geliyorsa bir adam oyun sahibi kişiler işini yapmıyor demektir..

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yahu niye hile olsun. Global seviyesinde maalesef maçlar Bu şekilde. Kolsuzluğunuza kılıf aramayın.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Valla ben bir çok maç izledim, Ny2017 finalinde bile o cross aşağı oynuyordu. Saçma sapan konuşmayın envai çeşit script var.

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hile açılıyor evet ama bu oyuna hile diyen bıraksın oynamasın cs falan.