Cs Go Ani fps düşmesi?

Bu konuyu okuyanlar

EmreKck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde fps 100-115 arası oluyor fakat 1 saniyeliğine fps 10 a düşüyor.Bunun nedeni ne olabilir?

Reaksiyon puanı
40
dostum ben o sorunu çözdüm söylediklerimi yaparsan bir daha bunu yaşamazsın. en son olarak oyuna gir ve fps_max 100 yaz sabit 100 de oyna sınırsız yaparsan işlemcini yorar ve düşer.ama videokine yaparsın büyük ihtimal rahat rahat oynıcaksın istediğin fps de

EmreSrmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bilgisayarımda laptop 2.40GHZ ama 0.79 GHz de kalıyor nadir oluyor yükseldiği dediğin ayarları yaptım yine öyle buna ne yapabilirim bilgin var mı ? ( EMİRHAN ŞENER YARDIM ??)

Reaksiyon puanı
40
Benim bilgisayarımda laptop 2.40GHZ ama 0.79 GHz de kalıyor nadir oluyor yükseldiği dediğin ayarları yaptım yine öyle buna ne yapabilirim bilgin var mı ? ( EMİRHAN ŞENER YARDIM ??)
dostum mesajı geç gördüğüm için kusura bakma uzun zamandır foruma girmedim.Eğer hızın düşük bir seviyede sabit kaldıysa pil güç ayarlarından sanırım maximum işlemci hızını yanlış ayarlamışsın.
. 1-Sağ alt tarafta bulunan pil simgesine sağ tıklayın 2-Güç seçenekleri 3-yüksek performansın yanındaki plan ayarlarını değiştire tıklayın 4-gelişmiş güç ayarlarını değiştir 5-açılan pencereden işlemci güç yönetimini bulun 6-buradan en yüksek işlemci durumunu düşürün.Tavsiyem:priz takılı iken olan ayarı pcniz çok ısınıyorsa 80 yapın az ısınıyorsa 90 yapın. 7-en düşük işlemci durumunu 50 yapın. kaydedin ve kapatın.Verdiğim programdan disable turboyu işaretlerseniz turbo özellğini kapatırsınız işlemci yüksek değerlere çıkmaz ve pc ısınmaz.
bunlar olması gereken ayarlar ne cok yuksen ne cok az

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Smoke mu bakiyorsun molotofa mi baktin ne yaptin kardesim saka bir yana ram yetersiz geliyor olavilir

baristuran00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde fps 100-115 arası oluyor fakat 1 saniyeliğine fps 10 a düşüyor.Bunun nedeni ne olabilir?

Benim 4 gb ramim vardı ve her oyunda 200 fps alsamda 30 a düsüyordu 8gb ram daha aldim 12 gb ram ile bu sorunu yaşamıyorum kısacası ram ile alakalı

Son mesajlar