cs 1.6 fps arttırma

Bu konuyu okuyanlar

egeunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
cs 1.6 da en fazla 50 fps alıyorum nasıl arttırabilirim fps_max 1000 fps_modem 0 hepsini denedim ama değişen bişey olmadı

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Wait for vertical sync, Low video quality şunlar işaretli mi? işaretleyin. Pencere moduna alın bir de öyle oynayın fps gözlemleyin. Çözünürlük yüksekse düşürün benim ideal oranım 1024x768 örneğin. Hem kasmaz hem rahat oyun oynarsınız. Fps makine bileşenlerine bağlı dolayısıyla sizin ekipmanınız yüksek fps oranlarını desteklemediği sürece o komutlar işe yaramaz bu yüzden etkisini göremiyorsunuz. Unutmadan, kullandığınız monitörün Hz (tazeleme hızını) düşükse yükseltin. Ve ben bu önerdiğim ayarları Steam kütüphanemde bulunan Counter Strike için verdim onu da eklemeliyim.

egeunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Wait for vertical sync, Low video quality şunlar işaretli mi? işaretleyin. Pencere moduna alın bir de öyle oynayın fps gözlemleyin. Çözünürlük yüksekse düşürün benim ideal oranım 1024x768 örneğin. Hem kasmaz hem rahat oyun oynarsınız. Fps makine bileşenlerine bağlı dolayısıyla sizin ekipmanınız yüksek fps oranlarını desteklemediği sürece o komutlar işe yaramaz bu yüzden etkisini göremiyorsunuz. Unutmadan, kullandığınız monitörün Hz (tazeleme hızını) düşükse yükseltin. Ve ben bu önerdiğim ayarları Steam kütüphanemde bulunan Counter Strike için verdim onu da eklemeliyim.

tazeleme hızını nasıl yükseltirim

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
tazeleme hızını nasıl yükseltirim
Çözünürlük ayarlarınızdan yükselteceksiniz. Zaten maksimum değerde ise monitör o kadar destekliyor demektir daha fazla artmaz. Bunun için yüksek Hz değerinde yeni bir ekran gerekir.