Crysis yama yükleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

yanlızkurt_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm :)

arkadaşlar

crysis'i daha yeni kurduk yamalarınıda verdi arkadaş fakat bi türlü kuramıyoruz yamaları nasıl kurabilirim yardımcı olabilirmisiniz :helpsmilie:

TR yamayı hallettik ama güncelleme yamaları olan

1.1 , 1.2 ve 1.2.1 yamalarını tek tek denedim hiç birini kuramadım :sad:

kuruluma başlıyor ve yükseltilecek ürün bulunamadı yazılı bi ileti çıkarıyor nasıl aşarım bu konuyu

google da da arattım ama bi çok siteyede üye olup yazdım kimse cevap yazmadı biraz geç kaldık galiba bi sitedede orjinal alın cevabından başka yazan olmadı

ne yapmalıyım

yanlızkurt_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.1 yamasını kurdum ama 1.2 yi kuramıyorum bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı acaba

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Benim bildiğim Kadarıyla Orjinal OLmadan Yamayı yükleyemessin.

yanlızkurt_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hay senden allah razı olsun bekliyorum hayırlı haberlerini ilgine de ayrıca teşekkürler

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çeşitli sitelerden cr*cklenmiş yamalarını bulabilirsin.En kolay yöntem torrent siteleri ama onlarında linkini verecekte değilim :) Büyük torrent arama motorlarında Crysis 1.2 patch yaz aradığın şeyi bulacağına eminim. Hatta bir adım daha ileri gidip cr*ckleyen grubun Vitality olduğunu da yazayım bari :lol:

yanlızkurt_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çeşitli sitelerden cr*cklenmiş yamalarını bulabilirsin.En kolay yöntem torrent siteleri ama onlarında linkini verecekte değilim :) Büyük torrent arama motorlarında Crysis 1.2 patch yaz aradığın şeyi bulacağına eminim. Hatta bir adım daha ileri gidip cr*ckleyen grubun Vitality olduğunu da yazayım bari :lol:

eyvallah tmmdr saolasın hallettim
:mrgreen: