Crysis yama 1.1 (patch) hazır! Download linki burada!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Son zamanların en popüler oyunlarından Crysis için resmi yayınlandı. Yamanın beraberinde gelenler, bu haberde. Crysis Patch 1.1’i indirin, daha hızlı oynayın.

Türk yapımcılar tarafından hazırlanan ve hem fiyatı hem de Türkçe seslendirmesi ile ülkemizde de büyük ilgi gören Crysis için ilk resmi yama, bugün yayınlandı. Dosya boyutu yaklaşık 139 MB olan yama ile birlikte birçok da yenilik geliyor. Bilgisayar performansının daha da iyileştirilmesi, bazı grafik hatalarının giderilmesi, bu yeniliklerden birkaçı.

:: Crysis Patch 1.1’i indirmek için buraya tıklayın.

:: Crysis tutkunları, SDN Forum’da buluşuyorlar.

Bilgi için: EA
SDN – http://shiftdelete.net

m1903

Profesör
Haberde verilen forum linki hatalı bir bakın derim.

Yamayı kuranlarada şunu sorayım: Performans artışı ne derecede.FSX Service Pack 2de %25-30 performans artışı görmüştüm bundada kayda değer bir artış varsa tekrar kuracağım oyunuda :D

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Benden de bi ekleme :

Oyununuz orjinal değilse yeni yama kurulmayacaktır veya kurulduktan sonra oyun çalışmayacaktır.

alfozo

Üyecik
valla hevesim var bir oynaya bilsem sistem yetersiz herhalde

annttiigs

Profesör
Onursal Üye
oyuna çok büyük bir ehvesle sarıldım. Çokd agüzel gidiyordu ancak. Crytek yine yapacagını yapmıs farcry 2 nın sonuna dogru yaptıgının cok daha beterını eklemıs sonlara dogru. Kı benı hıc hosnut bırakmadı. Ozellıkle bosluktakı durumlar yok mu yerın altında
oyunu dırek sıldım.
dusunmuyorum bır daha oynamayı da.

HRNKC

Profesör
teşekkürler Troy ...verdiğin link üzerinden 1.1 indirecekken yönlendirmesi sayesinde 1.2 patch i indirdim.

stat counter