Crysis: Warhead

Bu konuyu okuyanlar

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bimekslere gelmiş Türkçe'si 39 ytl kendisi.
Kendinle çelişmiş arkadaş :D Crysis:Warhead teknik olarak iyi ama oyun olarak kötü bir yapım. Kısa sürmesi normal sonuçta bu bir ek paket gibi bişey.

Türkçe olan daha kaliteli bir oyun göster onu alıp oynayalım o zaman :)

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Konu sabitlendi..

Crysis: Warhead ile ilgili her türlü konu burada konusulur tartışılır. Anlaşıldı mı ? :)

dNeİl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
multiplayer modu bendede yok nasıl bulabliriz bi yardım etseniz:helpsmilie:

(ayrıca oyun kısa mısa güzel değil mi ? güzel hatta fevkalade ... Türk oyunu değil mi Türk oyunu hemde aslanlar gibi farcry ı crysis i crysis warhead ı çıkaran Türk. bi sene içinde bizi yeni bi yapımla büyülerler )

herkese iyi oyunlar

bi de arkadaşlar oyunu hızlı bitirmek marifet değil bence zevkini çıkara çıkara oynamak gerekir bence :mrgreen: ben ilk normal modda oynadım bitirdim şimdi delta da oynuyorum yavaş yavaş herşeyi patlata patlata gidiyorum,

tekrar herkese iyi oyunlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
ben 3 kez bitirecem zevkini çıkara çıkara. ha unutmadan crysis warhead multiplayeri başka bir sürüm çıkıyo yeni almak isteyen alabilir.. çok güzel bir oyun

suskun04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben oyunu aldım ama kurulumda sorun yaşıyorum. Oyunu kurarken Error reading from file:J:\CRYSIS-1\data\80845C2A\C48BA571\Animations.pak. cerify that the file exists and that you can access it diye bir uyarı geliyor. Bunu sebebini bilen ve bana yardımcı olacak bir arkadaş varsa [email protected] msn adresime mail olarak yollayabilir mi? Şimdiden teşşekkür ederim.

suskun04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben oyunu aldım ama kurulumda sorun yaşıyorum Error reading from file :J:\CRYSIS-1\data\80845C2A\C48BA571\Animations.pak. verify that the file exists and that you can access it diye bir uyarı geliyo bunun sebebini bilen ve bana bana yardım edebilecek biri varmı msn adresim [email protected] maillerinizi bekliyorum arkadaşlar.

fortunasuper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geniş band internetim var ne oyuna ne filme ne maça nede konuşmaya para veriyorum.buna rağmen 83.75 lira gözümde büyüyor.güya telekom bu ay indirim yapacaktı.bilgisiolan varmı?

nomad98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şu an warhead 39 crysis 1. 29 ytl oldu ilk fırsat alıyom

grcNNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
warhead yama mı?
bende crysis 1 yok
warheadi yükledim ama oyun açılmıyo