Crysis: Warhead

Bu konuyu okuyanlar

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EA Store'den Bugün satın aldığım crysis warheadı sabırsızlık ile indiriyorum...7.2 gb'lik bir oyun,muhtemelen sabah iner.ama sizlere önerim şu sizde vakit kaybetmeden temin edinmeye çalışın.online oynayan arkadaşlar bilirler.multi player oynarken oyun daha akıcı oluyor.single player oynasan oynasan en fazla 2-3 kere oyun bitirir sonra bilgisayarından silersin...crysis 1 ' fazla orjinal kullanan yoktu.ama az çok artık orjnial alıpta multi player oynayanların sayısı git gide artıyor..umarım bi çok kişi oynu satın alır türk takımı kurup ülkemizi sanal alemde bu oyun aracılığı ile ülkemizi temsiz ederiz..nede olsa bilgisayarda oyun bir hobi olarak hayatımızda yer edinmiş....zamanla bir araya gelir istek ve şikayetlerimizi dile getirip sonlarımıza cevapta buluruz..crysis warhead yeni çıktığı için çoğu insan muhallakta artıları eksiler vs vs...her şeyi zaman şekillendirecek ..bekelyip görücez....emeği geçen herkese saygılar....görüşmek dileği ile........:euro:

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Crysis:Warhead 7.2 Gb mı? 5.3 Gb değil mi yaw :S

Bu arada Türkçe olanı neden beklemedin, ayrıca EA Store'den değilde Steam'den alsaydın keşke.

Cursed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
crysis in ilk oyunun fiyatı bile zaten şuan 30 ytl civarındaydı.

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ea manager aracılığı ile indirioyrum indirme panelinde iki tane seçenek var..iki simgenin birinde 6.6 gb diğerinde ise 7.2 gb diyor,dosya boyutu olarak.ea storeden az önce satın aldım...şu an yüklüyor ama dosya büyük olduğu için tahminim sabah iner..artı bide sabah mesaiye gidicemm..akşama oynu kurar oynarım...sizlere bilgi veririm...taksimdeki megavizyon tadilattamış daha warhead gelmemiş...bende dayanamyım internet üzeirnden satın alıp download ediyorum

ingilizcem çat pat var...türkçe yama işi zamanla çıkar umarım.artık olmaz ise canımız sağ olsun..steama girdim orda bi kaç euro daha ucuz..bi anda karar verdiğim için ea storeden almak istedim.neyse artık aldık geri dönüşü yok:)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bende Crysis orjinal var, ama ben Warhead'ı indirdim internetten. Yani sanki yepyeni bir oyunmuş gözüyle bakmayın arkadaşlar. Ha Crysis ha Warhead :)

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
makara mı yapıyonuz yaww:) 1 hafta oldu piyasaya çıkalı

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
o yönden demiyorum biliyorum hem ne bir haftası 16 Eylül de cıktı 2 gün bile olmadı yani.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
İlk oyun şuan 30 ytl civarında ve her yerde bulunabilir. Ben ingilizce ve Türkçe olarak oynadım, seslendirme kalitesi olarak bence Türkçe seslendirme ingilizceden daha iyiydi. Zaten dünyada seslendirme işini en iyi yapanlar Türkler.

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
arkadaşım türkçe versiyonu nası buldun.nettenmi indirdim.yoksa satınmı aldın. oyunun dillerini söylermisin

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
korsana mı? düşmüş...arkadaş crysis 1 den değil warhead 'tan bahsediyoruz

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirdiğim ea store'de türkçe dil desteği yok...ingizlice,çek'çe,almanca,rusça vs vs..dil paketini sonra indiricem...türkiyedeki dvd mağazalarında türkçe olacak..ben dayanamyıp acele ettim sadece...dün indirip oynamay abaşladım...fevkelade...ilk çıkan crysisten daha iyi olduğunu söyleyebiliirm..yeni araçlar dahil edilmiş oyuna...

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya sen nalamıyon,yada ben sana anlatamıyorum..ea storeden aldım kardeş...öyle olmasa nasıl multi player oynayabilirim bi düşün istersen:)

srknyzfr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rapid share'de var onu bizde biliyoruz....oynu ea storeden satın almamın nedeni multi oynamak için bilmem anlatabildim mi?

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yo onunda paketleri var yanında :D İndiremem ben çok uzun sürüyo gidip alıcam
Not;Forumda üst üste flood yapma mesajlarını hep bi mesajda yaz ban yiyolar sonra :)

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Oyun 5.75 GB Oyunu bitirmek üzereyim çok gerçekçi heycanlı olmuş:=)

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar! bugün crysis warhead dvd aldım yükledim oynadım süper. siz de oynayın eskisi gibi değil görünüyo. ama türkçe dili yok. ama olsun oynuyom ne yapayım:)

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Yarın Bimekslere geliyormuş Türkçe'si..

craysis_warhead-1.jpg

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ya! Türkçe geliyormuş. gelirse mutlaka alırım yine oynarım. şuan oynuyorum.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar! Dün Crysis: Warhead oyunu aldım oynamaya başladım dün. bugün bitirdim. :(ama beni hayal kırıklığına uğrattı ki bu oyunda bölüm uzun değil kısa. Cod 4'dan daha kısa.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
"Arkadaşlar! bugün crysis warhead dvd aldım yükledim oynadım süper. siz de oynayın eskisi gibi değil görünüyo. ama türkçe dili yok. ama olsun oynuyom ne yapayım"

"Arkadaşlar! Dün Crysis: Warhead oyunu aldım oynamaya başladım dün. bugün bitirdim. :(ama beni hayal kırıklığına uğrattı ki bu oyunda bölüm uzun değil kısa. Cod 4'dan daha kısa."

Kendinle çelişmiş arkadaş :D Crysis:Warhead teknik olarak iyi ama oyun olarak kötü bir yapım. Kısa sürmesi normal sonuçta bu bir ek paket gibi bişey.

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kısa mısa, Türkçesi çıksın bir ortalığa yayılsında :) yavaş yavaş, sindire sindire oynarız.