Crysis Türkçe (Video) - Dünyada İlk Kez!

Bu konuyu okuyanlar

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir an önce çıksın da Sabırsızlanıyorum :*

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hadi artık sabırsızlanıyorum
61. mesaja ferrari veriyormusunuz :D

byjackep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
alcağım ilk orjinal oyun olacak sabırsızlıkla bekliyorum umarım laptopum kaldırır :S ...

murat575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten çok güzel olmuş seslendirmeler harika sonunda bizimde bu piyasada olduğumuzu anladıkları için mutluyum :)

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir eserin Dünya'da başka bir eşi var mı dostum !!!

Senin için basit bir olay olabilir ama bu oyun Türkiye'nin Dünya oyun sektöründeki konumunu ve gücünü göstermesi için bir kapı...Türklerinde bu sektörde varolduklarını gösteren bir eser.Şu an Türkiye için bu tür olaylar pek önemli olmayabilir ama Dünyada oyun sektörü çok büyük bir pazar ve bu pazarda milyonlarca dolar dönüyo.Neden bu pazarın içinde bizde olmayalım veya bu pazarın içine şu an girdğimiz için mutlulugumuzu ve Yerli kardeşlere olan saygımızı belli etmeyelim...

Bütün Dünya aylardır CRYSIS'i ve oyunda kullanılan teknolojileri konusuyo.Dünya basınında 3 Türk kardeşin isminin geçmesinde dolayı hissettiğimiz gurur ve mutluluğu paylaşmak abartı bir olaymı sence ???
Abartmıyor musun bu oyunun en büyük rakibi yakında çıkacak olan Metal Gear Solid 4. Hem bu daha başlangıç daha çok oyun yapacağız merak etmeyin daha iyileri gelecek.

Bu Oyunun en büyük rakibi yakında çıkacak olan ve dört gözle beklediğim Metal Gear Solid 4

Peki 64. Mesajada Jumbo Jet var mı TeArS

Olumsuz bir çok taraf dikkatimi çekti mesela türkçe çevirisi berbaat ne o öyle dostum adamım filan kim normal hayatta hatta bunuda geçtim Askeri'de böyle konuşuyor. Birde 3. kişi bakış açısı olsaydı koşa koşa alcaktım oyunu ama napalım artık yok

Peki bu oyunda ne tür araç ve silahlar var listesi yayınlandı mı?

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
18 Kasım pazar günü itibari ile crysis ile tanıştım daha önceleri farcry i bitirmiştim ve sıra bunda idi :) crysis i aldım ve denedim sistem bilgimi veriyorum aynen şöyle ;

İşlemci: İntel core 2 duo E6320 1,8Ghz
Ekran: Nvidia GeForce 7600 GT (256 MB)
Ram: 1 GB DDR2 667Mhz
Hard Disk: Seagate 160GB

Sistemim bu değerlerde olmasına rağmen oyunu orta seviye ayarlarda dahi oynayamıyorum bilginize anca ayarların içinden seçmeli olarak bazılarını orta seviyeye çıkardım ses gibi bilmem ne gibi yoksa gerçekten kasıyor haberiniz olsun..

Oyunu daha gerçekçi oynamak istiyorsanız benim sistemden daha iyibir sisteme ihtiyacınız var.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
valla seslendirmeler gayet güzel bence.. küfürler de zenginlik katmış gerçekçi olmuş... crytek sanatçılarınıda seslendirme sanatçılarınıda kutluyorum..

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
BoSS dedi ki:
Böyle bir eserin Dünya'da başka bir eşi var mı dostum !!!

Senin için basit bir olay olabilir ama bu oyun Türkiye'nin Dünya oyun sektöründeki konumunu ve gücünü göstermesi için bir kapı...Türklerinde bu sektörde varolduklarını gösteren bir eser.Şu an Türkiye için bu tür olaylar pek önemli olmayabilir ama Dünyada oyun sektörü çok büyük bir pazar ve bu pazarda milyonlarca dolar dönüyo.Neden bu pazarın içinde bizde olmayalım veya bu pazarın içine şu an girdğimiz için mutlulugumuzu ve Yerli kardeşlere olan saygımızı belli etmeyelim...

Bütün Dünya aylardır CRYSIS'i ve oyunda kullanılan teknolojileri konusuyo.Dünya basınında 3 Türk kardeşin isminin geçmesinde dolayı hissettiğimiz gurur ve mutluluğu paylaşmak abartı bir olaymı sence ???
Abartmıyor musun bu oyunun en büyük rakibi yakında çıkacak olan Metal Gear Solid 4. Hem bu daha başlangıç daha çok oyun yapacağız merak etmeyin daha iyileri gelecek.

Bu Oyunun en büyük rakibi yakında çıkacak olan ve dört gözle beklediğim Metal Gear Solid 4

Peki 64. Mesajada Jumbo Jet var mı TeArS

Olumsuz bir çok taraf dikkatimi çekti mesela türkçe çevirisi berbaat ne o öyle dostum adamım filan kim normal hayatta hatta bunuda geçtim Askeri'de böyle konuşuyor. Birde 3. kişi bakış açısı olsaydı koşa koşa alcaktım oyunu ama napalım artık yok

Peki bu oyunda ne tür araç ve silahlar var listesi yayınlandı mı?
Oyun Türkçe seslendirilmiş, Türkçe metinlerle yazılmamış. Orjinal metinler ingilizce Türkçe'ye çevirince de böyle oluyor. Ayrıca ne yani ne desin ki adamlar. ''Gardeş na'apıyon ya sen?, Aga bu böle olmaz! Vay! Eski Toprak!'' Bu tepkiler daha mı gerçekçi olurdu. Seslendirmeye berbat demen de ilginç, hangi İngilizce oyunun seslendirmesiyle karşılaştırdın merak ettim. Emin ol İngilizce ana dilin olsa oyunlardaki seslendirmelerin çoğunun seslendirme sanatçıları tarafından değilde ordan burdan bulunan adamlar tarafından yapıldığını farkederdin, o kadar kötü yani...

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Tartarus dedi ki:
Oyun Türkçe seslendirilmiş, Türkçe metinlerle yazılmamış. Orjinal metinler ingilizce Türkçe'ye çevirince de böyle oluyor. Ayrıca ne yani ne desin ki adamlar. ''Gardeş na'apıyon ya sen?, Aga bu böle olmaz! Vay! Eski Toprak!'' Bu tepkiler daha mı gerçekçi olurdu. Seslendirmeye berbat demen de ilginç, hangi İngilizce oyunun seslendirmesiyle karşılaştırdın merak ettim. Emin ol İngilizce ana dilin olsa oyunlardaki seslendirmelerin çoğunun seslendirme sanatçıları tarafından değilde ordan burdan bulunan adamlar tarafından yapıldığını farkederdin, o kadar kötü yani...
:D

ihsan719

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanki film izliyorum gibi. türkçe olsun bana yeter.

stingbull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyundaki zenci karakterin adı ve takım lideri olan kişi yanlıs hatırlamıyosam prophet idi onu kurtarmak için geri dönucek ama bende bittiğini zannetmiştim oyunu bitirdigimde eger yanına o en son kullandıgı silahıda alıyosa çok guclu bir karakter kullanıcaz demektir eger ki devamında aynı silah edavatıyla devam ediceksek cok iyi olur gene birinici lvl silahlarla devam etmek işe yaramaz herhalde olaya sadık kalsalar :D

badboyfeatt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bu oyunda emegı gecen herkese bınlerceeeee tesekkur edıyorummm cok harıka bır seyyy kendım sankı oradaymısım gıbııı tek kelımeyle superrrrrrrrrr.