Crysis Türkçe (Video) - Dünyada İlk Kez!

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Seslendirmeler mükemmel değil !!! :L Daha iyisi olabilirdi bence.En azından İngilizce seslendirmelerin Türkçe seslendirmeden daha iyi oldugunu söyleyebilirim...

Bu söylediklerim sadece eleştirilerimin olumsuz bölümü...İyi yöndeki düşüncelerimi yazsam SDN belleği tıkanır.Mesaj karakter limitleri yetmez.O yüzden benden başka biri daha olumsuz yönde eleştiri yaparsa fena olur ;D

CRYSIS'in yapılması Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyetini kurması kadar mutlu etti beni.Yani nasıl söylim...
Atatürk'e olan saygımla CRYSIS ve yapımcılarına olan saygım eşdeğer düzeyde...

Yerli Kardeşlere özabimi sevdiğim kadar sevgi ve saygı duyuyorum...Dahada bişey demek istemiyorum...

Bu arada hayatımda ilk defa orjinal bir oyun satın alıcam...Eğer CRYSIS'i korsan alırsam vatanıma ihanet etmiş gibi hissederim kendimi...Şimdiden parası hazır.İsterse 500 YTL olsun yinede orjinal satın alıcam.Crysis'i oynamak benim için apayrı bir gurur ve zevk meselesi...

Herkese Teşekkürler...

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Phabio dedi ki:
Biraz abartmamışmısın?

Böyle bir eserin Dünya'da başka bir eşi var mı dostum !!!

Senin için basit bir olay olabilir ama bu oyun Türkiye'nin Dünya oyun sektöründeki konumunu ve gücünü göstermesi için bir kapı...Türklerinde bu sektörde varolduklarını gösteren bir eser.Şu an Türkiye için bu tür olaylar pek önemli olmayabilir ama Dünyada oyun sektörü çok büyük bir pazar ve bu pazarda milyonlarca dolar dönüyo.Neden bu pazarın içinde bizde olmayalım veya bu pazarın içine şu an girdğimiz için mutlulugumuzu ve Yerli kardeşlere olan saygımızı belli etmeyelim...

Bütün Dünya aylardır CRYSIS'i ve oyunda kullanılan teknolojileri konusuyo.Dünya basınında 3 Türk kardeşin isminin geçmesinde dolayı hissettiğimiz gurur ve mutluluğu paylaşmak abartı bir olaymı sence ???

muhtar55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu oyunun orjinalini almaya karar verdim. Sistemleri zorlayacağı kesin. Ancak tam sürüm oyunda bazı iyileştirmeler olacaktır. Bu konu hakkında başka forumlarda da konuşmuştum. Benim sistemin bu oyunu çalıştırma ihtimali yok ama sırf türk yapımcılar tarafından geliştirilmesi ve türkiye için özel fiyat belirlemeleri beni çok sevindirdi. Sırf destek olsun diye alacam ve başkalarınıda buna teşvik edicem. Düşünsenize avrupa da 100 euro dan satışa sunulacak. Türkiye de 49 tl ye. Üstelik tamamen Türkçe. Seslendirmesi hakkında birşey söyleyemem ama kaç oyunu türkçe dublajla oynadınız ki? Buna da şükür. İlerde yeni bir sistem topladığımda oynarım diye düşünüyorum. Üstelik crytek bu oyun tutulursa crysis in devam niteliğinde yeni oyunlar çıkarabilir. Üstelik multiplayer desteğide var.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Tabiki değil. Hatta açık konuşmak gerekirse, bende 4 gözle bekliyordum, bende orjinal cdsini alicam. [Sabredemedim indirdim, oynuorum şu an o ayrı konuda :p Hatta Neutralize Tanks misyonunu geçemedim, bilen varmı? :L ]
Benim abarttığını düşündüğüm nokta dostum, Ata'ya saygı hakkında bahsettiklerin.
Elbette senin fikrin saygı duyuorum, ama bende belirtmek istedim.
Ama söylediklerinde haklısın. Hele oyuna başlarken intro kısmında "Cavit Yerli" ismini görünce çok hoşuma gitti.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Phabio dedi ki:
Tabiki değil. Hatta açık konuşmak gerekirse, bende 4 gözle bekliyordum, bende orjinal cdsini alicam. [Sabredemedim indirdim, oynuorum şu an o ayrı konuda :p Hatta Neutralize Tanks misyonunu geçemedim, bilen varmı? :L ]
Benim abarttığını düşündüğüm nokta dostum, Ata'ya saygı hakkında bahsettiklerin.
Elbette senin fikrin saygı duyuorum, ama bende belirtmek istedim.
Ama söylediklerinde haklısın. Hele oyuna başlarken intro kısmında "Cavit Yerli" ismini görünce çok hoşuma gitti.

Teşekkürler dostum ;) :)

Yalnız "Cavit Yerli" değil "Cevat Yerli" :*

serkanince444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
helal olsun valla ben çok beyendim...seslendirmeler falan bence gayet başarılı...oyun çıksın hemen alacağım,fiyatıda gayet uygun...

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
görünüşe göre oyun bir şah eser.Grafikler mükemmel.Türkler yaparsa en iyisini yapar.Göğsümüz kabardı.Büyük Önder Atatürk ün dediği gibi Türk milletinin yapamayacağı hiç bir şey yoktur, yeter ki çok çalışsın....

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
PC Magazine Kasım sayısında Crysis yapımcıları, göğsümüzü kabartan ve Atamızın izinde olan en başarılı Türkler arasında yer aldı.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
seninle gurur duyuyorum Troy başarılarının devamını diliyorum |)

bak işte :D

biraz da oyunun yapımcılarını desteklesek diyorum seçil :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
tebrik ediyorum >X<

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
insolence dedi ki:
Videodaki bilgisayarın özellikleri ne merak ettim.

Intel Turkiye'den bilgiler geldi. O bilgisayarın konfigürasyonu şöyle;

Islemci: QX9650 (Yorkfield Extreme Edition) 45nm 3.0 GHz core speed, 1333MHz FSB
Grafik: Nvidia 8800GTX 384MB DDR3
Anakart: Gigabyte GA-X38-DQ6
RAM: 2x1GB Kingston DDR3 1333MHz
HD: Seagate 120GB 7200RPM SATA2
Kasa: Thermaltake ATX Tower

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Orjinal alıp multiplayer keyfini yaşayalım arkadaşlar benim makina dx9da low grafikte akıcı oynatıyordu crysis'i varsın low olsun yeterki multiplayer savaşayım :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
oyunun en çok da interaktif olmasına zaman ve emek ayırılmış.

MadWolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Helal olsun Yerli kardeşlere.Gerçekten süper bir fiyat!!Ancak bizim antika bilgisayar kaldırmaz ki:( Araba aldık şimdi bide bilgisayara yatırım yapamam.Çok kötü oldu bu yaaa..:((

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben hala oyunun optimazyonunda kaldım. Acaba bir yama ile falan mı optimize edecekler. :L

patapat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mr.Fastfinger dedi ki:
Orjinal alıp multiplayer keyfini yaşayalım arkadaşlar benim makina dx9da low grafikte akıcı oynatıyordu crysis'i varsın low olsun yeterki multiplayer savaşayım :D
sana tamamen katılıyorum :)

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
güzel ya: alıyoz biz yurt olarak, toplu alımlarda indirim varmı:D
bide o özellikler ne ya... bide laptop ekran akrtları destekleniyo mu bende 8600m GS var

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
gerçekten çok başarılı bir oyun olmuş harika türkleri tebrik ediyorum başarıların devamını diliyorum

FaTiHaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu orjinal almayanların pc leri bozula
Hatta anakartı yana
Yerli kardeşlere destek olalım
Müthiş bir iş çıkarmışlar

hackerahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw kardeşler bu crytek firmasını ben yabancı sanıyordum.ama değilmiş.firma yerli kardeşlerinmiş.helal olsun valla.dünyanın en iyi oyununu türkler yaptı.bu oyun çok kapışılacak.ilk direct x 10 oyunu türklerin.crysis... oyun manyak.türkçe olması ve türkçe seslendirmelerde çok iyi ben bu oyun değil 49 150ytl falan olsa yinede veririm bu parayı.helal olsun.oyun çıksın hemen alacağım.bu arada farcry da türk oyunu helal.crysis ve direct x 10 ve diğer oyunlar hakkında konuşalım: [email protected]

RaMSeN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gurur duydum. Bu kalitede Türk yapımı oyunlara doğru....

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çok güzel olmuş..Benim bilgisayar kaldırmayacak ama :(

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Bekliyorduk sonunda oldu :) tebrik ediyoruz kendilerini türk oyun severler olarak ücretide gayet makul yeni topladığım pc için performansını test etme zamanı geldi demektir bu olay :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
fiyat iyi. şimdi crysis için nasıl bir bilgisayar gerekiyor, minimum konfigürasyon nedir, bunlara cevap aramak gerekiyor. cuma gününden itibaren bu soruların cevapları sdn'de olacak ;)