Crysis Türkçe (Video) - Dünyada İlk Kez!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
insolence dedi ki:
Videodaki bilgisayarın özellikleri ne merak ettim.
Intel Turkiye'den bilgiler geldi. O bilgisayarın konfigürasyonu şöyle;

Islemci: QX9650 (Yorkfield Extreme Edition) 45nm 3.0 GHz core speed, 1333MHz FSB
Grafik: Nvidia 8800GTX 384MB DDR3
Anakart: Gigabyte GA-X38-DQ6
RAM: 2x1GB Kingston DDR3 1333MHz
HD: Seagate 120GB 7200RPM SATA2
Kasa: Thermaltake ATX Tower

Mr.Fastfinger

Doçent
Orjinal alıp multiplayer keyfini yaşayalım arkadaşlar benim makina dx9da low grafikte akıcı oynatıyordu crysis'i varsın low olsun yeterki multiplayer savaşayım :D

MadWolf

Üyecik
Helal olsun Yerli kardeşlere.Gerçekten süper bir fiyat!!Ancak bizim antika bilgisayar kaldırmaz ki:( Araba aldık şimdi bide bilgisayara yatırım yapamam.Çok kötü oldu bu yaaa..:((

speedfreak

Asistan
Ben hala oyunun optimazyonunda kaldım. Acaba bir yama ile falan mı optimize edecekler. :L

patapat

Üyecik
Mr.Fastfinger dedi ki:
Orjinal alıp multiplayer keyfini yaşayalım arkadaşlar benim makina dx9da low grafikte akıcı oynatıyordu crysis'i varsın low olsun yeterki multiplayer savaşayım :D
sana tamamen katılıyorum :)

PRoMeTuS

Profesör
güzel ya: alıyoz biz yurt olarak, toplu alımlarda indirim varmı:D
bide o özellikler ne ya... bide laptop ekran akrtları destekleniyo mu bende 8600m GS var

by10ur

Profesör
gerçekten çok başarılı bir oyun olmuş harika türkleri tebrik ediyorum başarıların devamını diliyorum

FaTiHaN

Üyecik
Oyunu orjinal almayanların pc leri bozula
Hatta anakartı yana
Yerli kardeşlere destek olalım
Müthiş bir iş çıkarmışlar

hackerahmet

Üyecik
yaw kardeşler bu crytek firmasını ben yabancı sanıyordum.ama değilmiş.firma yerli kardeşlerinmiş.helal olsun valla.dünyanın en iyi oyununu türkler yaptı.bu oyun çok kapışılacak.ilk direct x 10 oyunu türklerin.crysis... oyun manyak.türkçe olması ve türkçe seslendirmelerde çok iyi ben bu oyun değil 49 150ytl falan olsa yinede veririm bu parayı.helal olsun.oyun çıksın hemen alacağım.bu arada farcry da türk oyunu helal.crysis ve direct x 10 ve diğer oyunlar hakkında konuşalım: [email protected]

RaMSeN

Asistan
Gurur duydum. Bu kalitede Türk yapımı oyunlara doğru....

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Bekliyorduk sonunda oldu :) tebrik ediyoruz kendilerini türk oyun severler olarak ücretide gayet makul yeni topladığım pc için performansını test etme zamanı geldi demektir bu olay :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
fiyat iyi. şimdi crysis için nasıl bir bilgisayar gerekiyor, minimum konfigürasyon nedir, bunlara cevap aramak gerekiyor. cuma gününden itibaren bu soruların cevapları sdn'de olacak ;)

stat counter