Crysis Türkçe (Video) - Dünyada İlk Kez!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Crysis'in Türkçe sürümünün nasıl göründüğünü izlemek ister misiniz? Senaryosu ve grafikleri başarılı olan oyunun seslendirmesini de beğendik. Bir de sürprizimiz var.

Tüm dünyada merakla beklenen Crysis, 16 Kasım'da piyasada olacak. Daha da sevindirici tarafı ise aynı tarihte ülkemizde de Türkçe sürümle satılabilecek olması. Aral İthalat tarafından dağıtılacak olan oyunun fiyatı da belli oldu. Crytek tarafından ülkemizde tavsiye edilen fiyatı 49 YTL. Bu rakam, aynı oyunun yurtdışı satışı fiyatına oranla oldukça iyi sayılabilir. Aşağıdaki videoda Intel Turkiye ve Crysis yapımcıları tarafından düzenlenen bir organizasyonda kaydettiğimiz video yer alıyor. Türkçe Crysis'i oynayan kişi ise oyunun yapımcısı Cevat Yerli. Oyunun Türkçe sürümünün olduğu bu özel video, ilk kez SDN'de.

İzleyin

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/918070/no_title.swf[/flash]

:: Oyunun Türkçe sürümü hakkında bu başlıktaki 10. mesajın sahibine Crysis tarafından özel olarak yaptırılmış harika bir mouse pad hediye edeceğiz.

Forumdaki 10. mesajın sahibini bekleyen özel mouse pad.

Bilgi için: CryTek
SDN – http://shiftdelete.net

Nemesis

Dekan
E biz onuncu olmak için ugrasmayalım :) Bu olay beni cok sevindirdi fiyatıda makul bir haftalık gidecek ama katkıda bulunmak gerekir. Bilgiler için cok teşekkürler.. Umarım durumu olanlar bu oyunu orjinal almayı tercih ederler.

abidos

Üyecik
Fiyatı uygun gözüküyor. Orjinali almayı istiyorum. En iyi çalışmalar diliyorum....

eXen

Asistan
Gelsin alacağım. Acaba nasıl temin edebiliriz şimdiden.

%(
Hımm 16 Kasım mış. Ok bekleyelim görelim. Cevat Abimi mahçup etmeyelim.
Adam saolsun Türkçe versiyonda çıkarmış.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
toplantıda gerçekten de çok samimi sözler söylendi. türkçe seslendirmeler için dizi oyuncuları kullanılmış. aralarında tanınmış isimler de varmış. amaç, kar etmekten ziyade, ülkeye hizmet. yerli kardeşleri bir kez daha tebrik ederim burdan.

Berkin Bozdoğan

Profesör
Herkes pusuda bakıyorum; neyse hakikaten güzel bir mousepad. Baktım, gördüm beğendim.

Gökhan Alkan

Asistan
Bir de t-shirt var diye duydum ama :) havalar soğuk. Kazak olsaydı iyi olurdu :D

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Oyunda bayağı bi küfür de varmış. Seslendirmeleri çok sevmedim ama Türkçe olsun çamurdan olsun ;)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
aynen öyle pesi.

oyunda geçen küfürler; "hass...r" ve "or...u ç...u"

:)

tam türkçe olmuş yani.

FaTiHaN

Üyecik
* Avni Yerli
* Cevat Yerli
* Faruk Yerli
Türkiye sizinle gurur duyuyor. :)

aLTuu

Asistan
Aaaaaaaaaa 10.cu mesaj benim ya nasıl oluyo ilk mesajla beraber sayarmısınız lütfen :(

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
aLTuu dedi ki:
Aaaaaaaaaa 10.cu mesaj benim ya nasıl oluyo ilk mesajla beraber sayarmısınız lütfen :(
konuda da "bu başlığa yazılan 10. mesaj" dedim ama. hem de mesaj sayıları yazıyor her mesajda. o nedenle oyun bozanlık yapmaayoruz :D

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
kazanan arkadaşımızı tebrik edin. bir de konuyu dağıtmayalım.

ne düşünüyorsunuz türkçe sürüm hakkında. bomba olmuş değil mi?

FaTiHaN

Üyecik
En yakın zamanda oyunu satın alıp oynamaya baslayacağım.
Shift Delete ye teşekkürler
Altuu küsme kardeşim oyun bu :))
Bi dahakini sen kazanırsın işallah
Hem de ögrenmiş oldun bak mesajın üstünde sag tarafta kacıncımesaj oldugu yazıyor.Güzel yarıstın seni de tebrik ederim :)

hackerahmet

Üyecik
Bu crysis oyunu çok güzel bu oyun 2008'in en iyi oyunu olabilir.Türkçe desteği olduğu için çok sevindim.Oyun çıksın hemen alacağım.Herkese tavsiye ederim.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
fiyatı da bence çok uygun. bir de taksitle falan satılır diye tahmin ediyorum. o zaman fiyat sorunu da kalmaz.

tek problem, bilgisayarınızın konfigürasyonu....

acaba pc'leriniz hazır mı?

stat counter