Crysis hatası

Bu konuyu okuyanlar

baran900

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm. arkadaslar crysis cozumleri ararken kendimi burada buluverdim, baktımki burda oyunu bitiren çok arkadas var, bakalım inşallah bitiren arkadaşlar bana yardımcı olabilirler şimdiden teşekkürler

Geçemediğim bolum thunder bolumde iyice ilerledim yaratım maratık kore more kımse kalmadı alayını gomdum mezara yanlız, orda oyle kaldım çıkış yok kordinat yok vs vs şimdi resimleride sizlere veriyorum ve açıklayıcı yardımlarını bekliyorum

baran900

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilerliyorum yol bitiyor, he rtarafta

Selcuk60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaşım ben de bu bölümde kaldım...
Biri yardım etsin lütfen...

baran900

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tama buldum res
mdeki kısmın sonuna kadar git sagda bir departman var merdivenleri cık karsıda içinde yeşil loş ısık yanan odaya gir orda asansor var ona bin gerisi zaten geliyor

ftgsdfgdu9.jpg

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kusura bakma daha yeni gördüm ilgili başlığa yazdığın yazıyı

baran900

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, oyunu bitirdim tek kelimeyle harikaydı, tadi damagımda kaldı, evet oyun kısa sürüyor, ama kesinlikle ilk oyundan daha güzel ve daha eglenceli, ilk oyundaki bir çok hatayı düzeltmişler, kısa sürmesine gelince ilk oyunda olan abuk sabuk bolumleri iptal etmişler o yuzden biraz kısalmıs diyebiliriz...

tren yolculuğu ve saykonun arkadasını kurtarma cabasıda güzel canlandırılmış ve güzel düşünülmüş