Crysis Hakkında Her Türlü Bilgi Burada Paylaşılır!

Bu konuyu okuyanlar

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadslar crysis te bı yere geldım ama takıldım gecemıyom gemıdeyım bı tane ıste cevredekıheerkesı oldurudum.. sonrada bı bılgısayarı yanına gıttım gemıde odada use a tıkladım bu gemının aletlerı durdu.. ekranımda hep hava saldırısı uygun.. hedefe kıtlenmek ıcın durbunlerı kullan dıyor ama ne yapcagımı bılemedım durbunum yok ayrıcaca gemıdede yok kafayı yedım ne yapcam gecmek ıcın acaba??

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Evet gemiden in abi uzaklaş ben demir kulenin üzerine çıkmıştım sende yüksek bi yere çık gemiyi gören yada çıkma biyere sadece uzaklaş bide öle dene bakalım oluyomu ben havai fişek gösterisini kaçırmamak için bi yere tırmanmıştım :D sonra (yanında bi dürbün taşıyorsun) ;) biliyosundur işte onu çıkar B tuşu ile gemiye kilitlen uçak filoları gelip hedefi yok edecekler kolay gelsin ;)

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bırader cok cok saolasın b tusunu bılıyordum denedım gemıdeyken olmuyo falan fıtıl olmustum saolasın cok

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bısı daha sorcam sana bırader pekı o vınc gıbı bısı var ya ona cıktm yuksege yanı. b tusuyla durbunu actım kıtlenme nasıl oluyo beklıcemmı yoksa baska bısı daha yapmam lazımmı

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Yok kilitlen dediğim sadece dürübünle bak hedefe olaylar kendisi ceyran edecektir :D anımsadığım kadarı ile öyle ben oyunu ilk çıktığı zamanlar zorluk derecesi en üstün bi altında olarak 3 günde bitirdiğimden bu kadar hatırlıyorum ..

Orasıda benim aklımda kalmış az çok çünkü aynı durumu bende yaşamıştım :# :D

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolasın pekı b ye bastım durbun acıldı sarı bı nokta varya onu ortaladım ıste kac dakka beklıcem pekı acaba

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet oynuyomda pause yapıp alt tabla cıkıp burdanda sana yazıyom bı yandan

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
bak hemen bende o bölüme gidip senin için tekrar bi bakayım biraz sabır edersen çünkü dediğim gibi oynayalı çok oldu bu kadrını anımsıyorum beklersen hallederiz ;)

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ok ben burdayım.. :) o zaman 15 dakka sonra burda beklıyo olcam senı saolasın tekrardan

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Dostum tamamdır gemiden çıkıyorsun herhangi bi yere ama gemiyi gören bi noktaya git, sonra dürbünü çıkar gemiye bak sol tıkla mouse işlem tamam ;)

gujan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cok saolasın oldu sonunda tesekkurler bırader

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Ben oyunu tamamen unutmadan :L en zor seviyede tekrar oynayım :D Rica ederim ;)

mohikan439

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yeni aldım oyunu ama şu mağara gibi yerde tıkandım nasıl çıkıcam

murat017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SLM CRYSİS ORJİNAL OYUN ALDIM VE OYUNUN SONUNA GELDİM FAKAT BİR TÜRLÜ TAC SİLAHIYLA KİLİTLENEMİYORUM KAFYI YİCEM AYNI BÖLÜMÜ 2 SEFER BAŞTAN BAŞLADIM AMA BİR TÜRLÜ TAC SİLAHIYLA KİTLENMİYOR ROSENTA YIRTIYOR KENDİNİ KİLİTLEN DİYE AMA OLMUYOR ACABA OYUNDAMI SORUN VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
mohikan439 dedi ki:
bende yeni aldım oyunu ama şu mağara gibi yerde tıkandım nasıl çıkıcam

Mağrada geniş bölüme geldiysen eğer, yuvarlak kapaklı kapıların olduğu yer hani ışıklar gidiyo zifiri karanlık oluyor işte orada bi süre canavarlarla çatışmalısın o sırada zaten sen bile anlamayacaksın nasıl çıktığını çünkü bende anlamadım deprem gibi bişi oluyo çıkıyorsun ..

murat017 dedi ki:
SLM CRYSİS ORJİNAL OYUN ALDIM VE OYUNUN SONUNA GELDİM FAKAT BİR TÜRLÜ TAC SİLAHIYLA KİLİTLENEMİYORUM KAFYI YİCEM AYNI BÖLÜMÜ 2 SEFER BAŞTAN BAŞLADIM AMA BİR TÜRLÜ TAC SİLAHIYLA KİTLENMİYOR ROSENTA YIRTIYOR KENDİNİ KİLİTLEN DİYE AMA OLMUYOR ACABA OYUNDAMI SORUN VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Bu sorunu bende yaşadım oyunu baştan oynadığımda düzelmişti sen o bölümün kaydını sil ve sonra tekrar oyna ..

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yardıma ihtiyacım var :)
Kruvazörü dağıttım, tüm adamları öldürdüm.Tab tuşuna bastığımda tüm kore helikopterlerini etkisiz hale getirip limanın güvenliğini sağlamam gerektiği söyleniyor ama helikopterlere hiçbir silah işlemiyor.Ben de öööyle helikopterleri seyrediyorum :p

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Oynadığın bölümün adını yazarsan daha kolay anımsarım :)

KerTenKeleBek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım su limandaki bölüm :) Orada biraz bende takılmıştım. Geminin üstüne cıkıyordun yanlış hatırlamıyorsam maksimum güç ile :) Ben oyunu videoya kayıt edip bölüm bölüm tam çözüm olarak sunucam cok yakında :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Tamam gemiyi imha etmek gerekiyo bunun çözümünü üstteki yazılarımın birinde açıklamıştım oradan yararlana bilirsiniz ..

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
warkortali dedi ki:
Oynadığın bölümün adını yazarsan daha kolay anımsarım :)
Assault

Gemiyi imha ettim.Dürbünle işaretledim, hava kuvvetleri imha etti.Askerleri de öldürdüm ama nereye varacağım da bölüm bitecek?

KerTenKeleBek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ha bittikten sonra ilerdeki binaya doğru git sonrada diğer adamın yanına gidiceksin seni bekliyor kule gibi bir yerde

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kuzey kore helikopterlerini imha etmedim ki?Tepemde uçuşuyorlar ama bir şey yapamıyorum.Ayrıca hangi bina?İrili ufaklı bir sürü bina var orda.

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Helikopteri bi güzel dövüceksin işini bitirdikten sonra bizim takımın helikopterlerin yöneldiği noktaya gideceksin orada seni bir tank bekliyo ;)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ama helikoptere roketatar bile işlemiyor, ateş etmek istediğimde çarpı işareti çıkıyor.İşin ilginci helikopter de bana saldırmıyor.
Neyle döveceğim ;D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Crysis oyunu bazen saçmalıyor banada oldu bi yaratığı öldüremedim ölece havada asılı kaldı bütün askerler ateş ediyo ölmüyo :) bence bu bölümün kaydını sil yeniden başla ..

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
"Normalde" helikopter nasıl yok olması gerekiyor?Onu bi öğreneyim de boşu boşuna bölümden olmayalım :S

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Helikoptere ben taramalı tüfekle saldırdım başımdan bu şekilde savım gitti onu başından def edince bizim takım geliyo gidiyorsun yanlarına o kadar .