Crysis Donma Problemi

Bu konuyu okuyanlar

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Sistemim:
HP Pavilion dv6 Notebook PC
Windows 7 Home Basic 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1
Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz (4 CPUs), ~2.1GHz
DirectX 11
NVIDIA GeForce GT 320M

Bütün sürücüler güncel.

Torrentten indirdim. (Razor 1911)

Problem şu: 1. bölüm hiç bir problem yaşamadım. 2. bölüüme geçtim. Çok bacaklı bir uzaylı ekipteki tipsizin birini kaçırdı. Bizüç kişi peşine düştük. Bir kontrol noktasına geldik. Patronum olacak zibidi emir verip duruyor. Ben de uyuyorum mecbur. Ama tam dediği noktaya giderken oyun aynı yerde duruyor. Donup kalıyor öyle. Görev yöneticisinden sonlandırıyorum oyunu. Tekrar giriyorum, yine aynı yerde donup kalıyor. Çözüm konusunda yardımı dokunabilecek var mı?

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Yok mu arkadaşlar çözümü bilen. Evet geriden takip ediyorum olayı ama ne yapalım, anca adam gibi bir sisteme sahip olduk. Bu oyunu oynamadan ölürsem gözüm açık gidecek. Bak yarın ölürüm pişman olursunuz :D

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Vay arkadaş ya, bir oynayamadım şu oyunu. Floodsa flood ver cezamı hakim bey. İnat ettim çözeceğim bu meseleyi :)

W1ncHesTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pek işe yarayacağını sanmıyorum ama yinede bir söyleyeyim belki olur.O oyunu kitleyen yani donan yere gelmeden önce oyunun ayarlar bölmesinden grafik ayarlarını düşür sonra orayı geçtikden sonra 3.bölümde yine yükseltirsin veya crack değiş :D

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Çözdüm ama bayağı uzun oldu. Dağları tepeleri dolaşıp kontrol noktasına tersten girdim. Donmadan devam etti :D
Akşam akşam ne güldüm kendime arkadaş, ne inat varmış be :D :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar cry sis 3 oyunu hakkında bütün bildiğim cevapları vereceğim ilk olarak dirctx 11 hatası çözümü bunun için pc nizin özelliği şunlar olması lazım en az çift çekirdek işlemci 4 gb rem 1 gb atı radeon 5000 ve üstleri serisi ekran kartınız olamalıdır eğer böyle bir özelliğe sahip pc niz var "[player profiles] c game context;;startgame ;no users logged in " hatası veriyorsa yönetici olarak oyunu çalıştırın
2. si ise oyun kasıyorsa garfik ayarlarında örtüşme ayarını disabled yapın ve çözünürlüğü en aza indirin böylece oyunu rahat ve hızlı oynayabileceksinz. oyuncu arkadaşlarıma iyi oynamalar OYUN UZMANI

Son mesajlar