Crysis Bölüm ?

Bu konuyu okuyanlar

kenan_386

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Bu Canavar'ı Öldüremedim.Yaklaşık 100-150 adet roket attım ama Hiç bir etkisi olmadı.Lütfen Geçen Arkadaşlardan Yardım İstiyorum. :S

resim.php

onuracar1979

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kısımda ekrandaki yesil işık yanan yerden ateş edeceksin tabii o etrafta ucusan yaratıkları once oldurecen

skyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kenan_386 arkadaşım oyunu 3 günde bitirmiş biri olarak söylüyorum ki o canavarı öldürmeden geç ilerdeki hava aracına bin devam et çünkü ölmüyor :)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bencede bende çoğu yerde öyle yapıyorum maksimumu hızı seçerek kaç :D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
böyle bir durumda TAB tıklayıp görevinizin ne olduğunu iyice anlayıp ona göre hareket etmek gerekir.. Zaten oyun içinde yönlendiriyor sizi ne yapmanız gerektiğini hatırlatıyor..

Bu arada bir şeyden kaçıp uzaklaşırken pelerini kullanın güç azalana kadar saklanacak bi yer bulun veya yere yatın sonra gücü yeniden topladığında yine pelerini kullanın. Oyunda maximum hız ı ben neredeyse hiç kullanmadım ..

mohikan439

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm ben oyunu yeni aldım
bu mağara bölümünden nasıl çıkıcam beceremedim

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Çok yakında görüntülü tam çözüm ile karşınızda olacağım. Sabredin :)

shadowking_burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o canavarı öldürmek için gece görüsünü ac ve 4 tane sana ates ettigi yer var oraya roket atarla ates et canak anteni gibi duruyo ates ettigi yerler haydi kolay gelsin zaten canavarı öldürünce oyun bitiyor kolay gelsin

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
shadowking_burak dedi ki:
o canavarı öldürmek için gece görüsünü ac ve 4 tane sana ates ettigi yer var oraya roket atarla ates et canak anteni gibi duruyo ates ettigi yerler haydi kolay gelsin zaten canavarı öldürünce oyun bitiyor kolay gelsin

Sözünü ettiğiniz denizden çıkan uzay canavarı ise, (çünkü onu öldürünce oyun bitiyor demişsin) sağ ve sol uzvunu imha etmeniz gerekiyor onlar roket atarla felan imha edilemez onun için özel yapım silah kullanılıyor ve altında ki kapağı kırıp içinede bomba atmalısınız ..

or.yenal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa assault bölümünde limanda kruvazörü indirdikten sonra helikopterleri temizle dio helikopter haritada gözüküo ama etrafa baktığımda göremiorum nası indircem ben o helikopterleri

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Valla ben resim göremedim merak ettim şimdi ???

daradewil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm tamam anladık ta o yeşil canavarları nası öldürcez onu anlamadım kacıyolar meretler sonra birden güm ölüyom yaw))))

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
daradewil dedi ki:
slm tamam anladık ta o yeşil canavarları nası öldürcez onu anlamadım kacıyolar meretler sonra birden güm ölüyom yaw))))

Pelerini kullanıp görünmezliğin bitmeden yanına gidiceksin ve tutup yumruklayacaksın. :D

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Abi ne 3 günü. 9 saatte bitti oyun. Canavarda ölüyor 2-3 denemeden sonra roket felan ne varsa kullanacaksın. O kadarda zor değil abartmayın gözünüzü seveyim :)

nomad98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mohikan439 orayı geçtim ama sana göstermemem lazım

nomad98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben ascensionda takıldım küre beni içine çekiyor yardım edin

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya banada yeşil bi deniz adamı gibi :D bişi çarptı... vurmaya çalıştım kaçtı deligin içine...

mesajları okudum ya şimdi daha kolay gecerım :D

batutotis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım o bölümde biraz sabır gerekli etrafta bi sürü roket atar var onları alıp özellikle gözvesine ateş et ve sürekli hareket halinde ol bü sre sonra zırhı daılıyo ve geberio ama ilersi daa süper