Crysis 4 çıkar mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

togo2382

Üyecik
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi dünyanın en popüler oyunlarından biri olan, EA ve Crytek'in ortaklaşalığındaki efsane Crysis oyununun severlerinin aklında tek bir soru var; oyunun 4. serisi çıkacak mı? Bende Crysis 1'i oynamış, 2 ve 3'ü bitirmiş olan biri olarak bu soruyu çok merak ediyorum ve Crysis 4'ün çıkmasını istiyorum.

Bildiğimiz gibi Crysis 3'ün sonunda Alfa Sef'i yok ediyoruz ve nano giysiyle vücüdumuz birleşiyordu. Bence Crysis 4 çıkarsa uzaylılardan çok genellikle CELL şirketi ile mücadele edeceğiz. Çünkü en güçlü uzaylı olan Alfa Sef'i yok ediyoruz.

Crytek şirketinin kurucusu ve CEO'su olan Cevat Yerli ise yaptığı açıklamasında Crysis 3 ile Prophet’ın sona ereceği yüzünden bir sonraki oyunun Crysis 4 olmayacağını söyledi. Şimdilik yeni bir isim söylemeyen Cevat Yerli serinin devam edeceğini de garanti etti.

Crysis serisi %100 devam edecek ama bunun için iki seçenek var:
1. Crysis kaldığı yerden devam edecek. Yani oyunun 4. serisi çıkacak.
2. Crysis serisi devam edecek, fakat oyunun ismi değişecek.

Görüşlerinizi bekliyorum...:yes:

SerdarGokcen

Asistan
Sanmıyorum. Keşke çıksa. 3. oyun o kadar kısa sürdü ki 4 kere bitirdim. Şimdi sıkıntıdan canımın istediği bölümleri yükleyip yay la uzaylı avlıyorum.

Bak bir daha oynuyayım şunu :D

M.Şamil CAN

Dekan
3 ün sonu bence mükemmeldi nano giysi ile bütünleşme fikri mükemmel. Yeni oyunda nano giysili bir prophet değişik bir deneyim olabilir.

togo2382

Üyecik
İnşallah kardeşim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sanmıyorum. Keşke çıksa. 3. oyun o kadar kısa sürdü ki 4 kere bitirdim. Şimdi sıkıntıdan canımın istediği bölümleri yükleyip yay la uzaylı avlıyorum.

Bak bir daha oynuyayım şunu :D
Demek 4 kere bitirdin ha :D

3 ün sonu bence mükemmeldi nano giysi ile bütünleşme fikri mükemmel. Yeni oyunda nano giysili bir prophet değişik bir deneyim olabilir.
Aynen.

Far Cry 4 çıkmalı :) 3 kesinlikle harika.
Aynen :) Far Cry 3'ü bitirdim çok güzeldi :)

hasan231

Asistan
Crysis 3S çıkıcakmış beyler kaynak sağlam
oda iyimiş :)

doğruyu söylemek gerekirse 1 i bitirmedm vaktim olmamıştı ama çok beğenmiştm en kısa sürede bitircem,,,ama 3ü çıktığı günü bekledim gittim aldım(!) 3 günde bitti çok kısaydı ona üzüldüm :)

karacaerc

Profesör
oda iyimiş :)

doğruyu söylemek gerekirse 1 i bitirmedm vaktim olmamıştı ama çok beğenmiştm en kısa sürede bitircem,,,ama 3ü çıktığı günü bekledim gittim aldım(!) 3 günde bitti çok kısaydı ona üzüldüm :)
Konuyu hortlatırsan erken biter tabi :( şaka bir yana çıksa da oynasak

Asteriks

Profesör
Ufak ufak çalışmalara başlamışlar ama ne zaman çıkacağını söylemiyorlar.

Rockco

Doçent
oyunun sonunu neden söyledin sen şimdi ya :( ben hala oynayamadım onu drx10 ekran kartım yüzünden :(

İmPaLaTi

Üyecik
bence crysis'i tadında bırakmalılar. 3. oyun sonunda güzel final yaptı. Artık farklı bir seriye başlamalılar.

aidata_06

Asistan
Bnce cikar. Fakat gorevleri birz daha kolay ve hizli biter bir sekilde yapsalar iyi olur.

drjacob

Profesör
4'de çıkar 5'de iyi satıyor neticede bu oyun

stat counter