Crysis 3

Bu konuyu okuyanlar

ahmet9999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yılın en önemli yapımlarından olan Crysis 3 Şubat ayında raflardaki yerini aldı. Geçtiğimiz ay çektiğimiz ilk bakış programımızın ardından, şimdi ise oyunun incelemesiyle sizlerleyiz. Multiplayer incelemesi ilerleyen günlerde ayrı bir video olarak yayınlanacak. Keyifli seyirler!
http://www.youtube.com/watch?v=Mo9X_vZHN3w

arkadaslar yukarıdakı bılgıyı you tube dan aldım sızce crysıs 3 nasıl

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Hadi yorum yazayım boş durmasın :D İnceleme sana ait değil galiba? Crysis 3 bence , grafik kartını test etme aracı. Yani 3d mark testinden başka bişi değil. Oyun keyifli değil, hikaye sıkıcı. Grafikler yersiz çok. CS1.6 oynamayı tercih edebileceğim bir oyundur. Benzerleri varken hele ki BF3 varken bakmana gerek bile yok.

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
karacaerc gözüyle oynadığını sanıyor galiba :D Crysis 3 başlı başına dehşet.Hele ki ok ve o SCAR silahları... bence çok güzel oyun 3 kere bitirdim hala doyamadım :D

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
oyun çok iyiydi ama çok kısaydı ya hemne bitti 1 solukta

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
karacaerc gözüyle oynadığını sanıyor galiba :D Crysis 3 başlı başına dehşet.Hele ki ok ve o SCAR silahları... bence çok güzel oyun 3 kere bitirdim hala doyamadım :D
Beyin gücüyle oynuyorum ben ;) :D oyun zevkidir tabi ama bana çatışma hissini hiç yaşatamıyor...

ahmet9999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hadi yorum yazayım boş durmasın :D İnceleme sana ait değil galiba? Crysis 3 bence , grafik kartını test etme aracı. Yani 3d mark testinden başka bişi değil. Oyun keyifli değil, hikaye sıkıcı. Grafikler yersiz çok. CS1.6 oynamayı tercih edebileceğim bir oyundur. Benzerleri varken hele ki BF3 varken bakmana gerek bile yok.
incelemesı bana aıt deıl ama bence oyun guzel grafık lerı guzel

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
crysis 1'i sevmemiştim hiç fakat 2. oyun hoşuma gitti, gerek hikayesi gerek atmosferi gerek oynanabirliği başarılıydı. 3.sünü de alıp oynayacağım kısa zamanda. Ama abartıldığı kadar da ahım şahım bir oyun değil orası kesin.

ahmet9999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
crysis 1'i sevmemiştim hiç fakat 2. oyun hoşuma gitti, gerek hikayesi gerek atmosferi gerek oynanabirliği başarılıydı. 3.sünü de alıp oynayacağım kısa zamanda. Ama abartıldığı kadar da ahım şahım bir oyun değil orası kesin.
haklısın crysıs 1'bende begenmemıstım ama crysıs 2 cok guzeldı

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Güzel oyunlar nedense 5 bölüm sonra bitiyor.