Crysis 3 Türkçe dublaj kesinleşti

Bu konuyu okuyanlar

rozabay

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Crysis_3_banner.jpg

2013 yılının en çok beklenen oyunu, bir Crytek yapımı olan Crysis 3, Melodika Stüdyosu listesinde duyuruldu. Melodika sayfasında Crysis 3 trailer, yapım yılı , yapımcı ismi ve Melodika ekibine ait kısa bilgiler yer alıyor. Ekibin üst isimleri, Dublaj Yönetmeni: Canan Yüksek, Dublaj Kayıt: İlker Çiftçi, Dublaj Edit: Bahadır Güvercin, Umut Döven yer almaktadır. Tanınmış sanatçılarla çalışan Melodika ekibi bakalım Crysis 3 için bakalım başarıyı yakalayabilecekler mi göreceğiz.

Melodika crysis 3 sayfasına gitmek için tıklayınız.

Haber:ozkanbey

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sitesinden gördüğüm kadarıyla son derece profesyonel bir firma, birçok bildiğimiz yapımda isimleri geçiyor,Dark Knight Rises, Hobbit, Skyfall ve Uncharted 3. Sanırım Crysis 2 nin dublaj çalışmasını yapan firma bunlar değil çalışmları arasında görünmüyor çünkü. Bu sefer dublajın iyi olacağını düşünüyorum.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bu oyunun çıkmasını dört gözle bekliyorum diğer 3 serinin hepsini oynadım ve bitirdim.Crytek çok güzel bir platformda hazırlamış oyunu bu serininde diğerleri gibi akıcı olacağını biliyorum.Herkes oyun kıyaslaması yapıyor crysis ve cod arasında ne hikmetse ben cod'u oynadım oyun tat vermedi crysis kadar bana göre bu platformda hazırlanan en iyi oyunlardan biri...

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vay o sevdiğimiz küfr seslendirmeleri yeniden gelicekk :)

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
daha önceki türkçe seslendirmelerde heyacan yoktu fazla, umarım bunda o heyacanı verirler.

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Uncharted 3 oynayanlar seslendirmelerin ne kadar güzel olduğunu hatırlar, daha da iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Adamlar iyi, oyunda iyi olacak gibi. Sıkıntı yok, yola devam :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Güzel haber kesinleşmesi Türkçe dublajının da olucağı