Crysis 3 orijinal alacağım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben crysis 3ün orjinalini aldım oyunu yükledim tamam güzel originden playa basıyorum bi crysis 3 ile ilgili resim geliyor sonra hata vermden kapanıyor açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim:crying:

replax

Üyecik
arkadaşlar bana da şu konuda yardımcı olurmusunuz:
yeni orijinal crysis 3 aldım cd yi kurdum oyunu oynadım ertesi gün bilgisayarda donmalar oldu bu nedenle sony vaıo hizmetlerini arayıp bilgisayarın donmasıyla ilgili çözüm istedim onlarda bana bilgilerin silineceğini söylemeden bilgisayarımda sistem geri yükleme yaptılar böylece oyunda diğer dosyalar gibi gitti crysisi tekrar yüklediğimde keyi yazıyorum ancak uyarı veriyor sanırsam key tek kullanımlıkmış bu soruna nasıl çözüm bulabilirim ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar bana da şu konuda yardımcı olurmusunuz:
yeni orijinal crysis 3 aldım cd yi kurdum oyunu oynadım ertesi gün bilgisayarda donmalar oldu bu nedenle sony vaıo hizmetlerini arayıp bilgisayarın donmasıyla ilgili çözüm istedim onlarda bana bilgilerin silineceğini söylemeden bilgisayarımda sistem geri yükleme yaptılar böylece oyunda diğer dosyalar gibi gitti crysisi tekrar yüklediğimde keyi yazıyorum ancak uyarı veriyor sanırsam key tek kullanımlıkmış bu soruna nasıl çözüm bulabilirim ?

stat counter