Crysis 3 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

egeli227

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler acil yardım crysis 3 de 2.bölüm map canyon yazıpda geçtim 5.bölümde ne yazmam gerek(Yükselen Kayan Yıldız)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunu acıyorum zorluk secip gryrm ama video btyo oyun acılmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Oyunu İndirdim Fakat Ekrana El Yazısı Gibi Birşey Geliyo Oyun Açılmıyor Neden Acaba Bi Çözüm Bulursanız Sevinirim :(

BEDİRHAN-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar acill abnda yardım etmeniz lazım ebnde oyunu intertnetten indirdim carağıda yaptım ama oyunu açıyorum açıolmıyor hata bile vermiyor yani hemen size sistemin özelliklerini söyleyim :)
WİNDOWS 7 İNTEL CORE İ3 4GB RAM 2786 MG EKRAN KARTI 3.30 GHZ 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ
bunlar arkdaşlar nolur acill yardım etmeniz lazım :)

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ekran kartının Dx 11 destekliyor olması gerekiyor. Crysis 3 için dx11 desteği şart... Ekran kartının markası ve tam modeli nedir. Crack diyorsun ama crack'te sıkıntı vardır... Bu forumda daha fazla destek bulamazsın zira bu tür konular konuşmak yasaktır bu forumda...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oynun yükledim tam açılacakken user no login erörünü veriyor ne yapmalıyım

qwer996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben oyunu daha onceden yüklemiştim ama ekran kartım desteklemediği için oynayamıyodum şimdi ekran kartıdı değiştirdim ama yine oynıyamıyorum bu seferde oyun açılıyor ama ekranda sadece maus imleci war ardım ede bilirmisiniz

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ben oyunu daha onceden yüklemiştim ama ekran kartım desteklemediği için oynayamıyodum şimdi ekran kartıdı değiştirdim ama yine oynıyamıyorum bu seferde oyun açılıyor ama ekranda sadece maus imleci war ardım ede bilirmisiniz

İşlemcini, yeni aldığın ekran kartını ve Ram miktarını yazar mısın? (Crysis 3 için -grafik işlem gücünü saymıyorum ama- ekran kartının Dx 11 desteği olması şart)

SercanYc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bendede aynı problem var crysis 3 u yükledim resimgeliyor ama açılmıyor belli bir hatadan gelmiyor

Sistemim
Nvdia gtx 960 4gb
Intel i7 i7 3. 10ghz
16 gb ram
1tb hdd
250 ssd
Win7 64 bit kullaniyorum