Crysis 3 Açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Karargaht

Dekan
Orjinal oynamayanlar, ya crack hasarlıdır yada sisteme aşırı yük bindiği için karasızlaşıp hata veriyodur, yada çok ısınıp kapanıyordur.

egeli227

Üyecik
pekiya ne yapmalıyım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

çok ısınmadığına emini crack hatalıysa veya aşırı yük bindiği için kapanıyorsa ne yapıcam

egeli227

Üyecik
elyn_noyt mrb bilader siteni ismini verebilirmisin bende slip yeniden yüklicem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Usta benim sistemde daha önce yüklü birşey yok (pc yeni formatlandi)
kurdum crysis 3 ü fakat ayni sorun bendede oluştu yani açilmiyor.
(sistemim oyunun özelliklerini destekliyor)

egeli227

Üyecik
birşey sorcam bu crysis 3 de grafik ayarlarında örtüşme önler ayarında smaa msaa gibi seçenkler war ne işe yarıyor anlamadım

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
egeli227

MSAA / Multisampling Anti-Aliasing (Köşe Yumuşatma Tekniği)

Bu işlem yine günümüz bütün video oyunlarında kullanılır. Opsiyoneldir. Grafiklerin köşelerindeki tırtıkları azaltmaya yarar.

Bu özelliği aktif hale getirdiğimizde kare/saniye oranında yarı yarıya ya yakın düşüş meydana gelir. Bunun sebebi MSAA nın hareket eden nesnelerede etki etmesidir. MSAA netliği bozmaz. Ekranı FXAA kadar bulanıklaştırmaz. FXAA tüm görüntüdeki imgecikleri benzeştirirken (bulanıklığın sebebi de budur), MSAA yalnızca cisimlerin köşelerindeki tırtıklarla, ayrıntılarla ilgilenir.

Uzun lafın kısası MSAA ayrıntıya, FXAA yüzeye çalışır.

Kaynak: http://forum.donanimhaber.com/m_65831647/tm.htm

SMAA ( Enchanged Subpixel Morphological Antialiasing )

[video=vimeo;31247769]http://vimeo.com/31247769[/video][h=1][/h]

egeli227

Üyecik
beyler acil yardım crysis 3 de 2.bölüm map canyon yazıpda geçtim 5.bölümde ne yazmam gerek(Yükselen Kayan Yıldız)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunu acıyorum zorluk secip gryrm ama video btyo oyun acılmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Oyunu İndirdim Fakat Ekrana El Yazısı Gibi Birşey Geliyo Oyun Açılmıyor Neden Acaba Bi Çözüm Bulursanız Sevinirim :(

BEDİRHAN-1

Üyecik
arkadaşlar acill abnda yardım etmeniz lazım ebnde oyunu intertnetten indirdim carağıda yaptım ama oyunu açıyorum açıolmıyor hata bile vermiyor yani hemen size sistemin özelliklerini söyleyim :)
WİNDOWS 7 İNTEL CORE İ3 4GB RAM 2786 MG EKRAN KARTI 3.30 GHZ 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ
bunlar arkdaşlar nolur acill yardım etmeniz lazım :)

intricate

Profesör
Ekran kartının Dx 11 destekliyor olması gerekiyor. Crysis 3 için dx11 desteği şart... Ekran kartının markası ve tam modeli nedir. Crack diyorsun ama crack'te sıkıntı vardır... Bu forumda daha fazla destek bulamazsın zira bu tür konular konuşmak yasaktır bu forumda...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oynun yükledim tam açılacakken user no login erörünü veriyor ne yapmalıyım

stat counter