Crysis 3 % 100 Türkçe Yama

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kime söylüyorsun bunu, konuyu açana mı? :)[/QUOTE]

off abicim neyin peşindesin ya hemsen yazıyı nerden anlıyorsunnn:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen onlara bakma bin sitede tr yama aramaktansa 1 siteden direk bulmak iyi emeğine sağlık tr yama için minnettarım bende tr var sifresi yanlış rar olunca tr olmadı böyle sorun için bin kere oyun indirmemek daha iyi teşekkür ederim.

Beyler yardım edin crysis 3 de ses yok bütün sesler açık oyunun sesi pc nin sesi ama ses çıkmıyor 5 kere indirdim yine olmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş oyunun klasörlerinde directx programını manuel olarak kur büyük ihtimal hallolur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup:eğer torrentden indirdiysen öyle sorunlar olablir başka birtane indir ama oyunu satın aldıysan geri verip başka bir tane alman en doğrusudur :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım herkezde Türkçe olmayabilir mesela ben torrentle indirdim Crysis 3 Black Box English yani (İngilizce) Bazı kişilere lazım yain ;)

Konuyu açan arkadaş haklı arkadaşlar, ama tabi oyun çıkmadan yada ilk çıktığında daha oturmamışken içerik, illegal indirenler için geçerli tabi bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençlik bazı setuplarda dil seçme yok ondan yamayı indirmesi gerekenler var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kurduğum oyun türkçe değil sebebini çözemedim bana dil seçeneği sunmadı o yüzden bunu kullanmayı düşünüyorum inşallah işe yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir oyunu pazarlarken oyunu satacaklari bolgeye gore hazirlarlar yani asya tarafinda satilacaksa Asya ulkelerinin dilleri konulur Amerikaya satilacaksa amerikadaki diller konulur. Avrupaya satilacaksa avrupa dileri. Sizin aldiginiz oyun buyuk ihtimal avrupa versyonu ve turkce mevcut. Farkli bir siteden indirmisseniz turkce dahil olmayabilir. O yuzden bosuna kafa yormayin bosuna klavye eskitmeyin. Adamlar koymus ihtiyaci olan indirsin diye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsinde yok gözüm,siz çok akıllısınızda indirmeye uğraşanlarmı gerizekalı !?

Reloaded sürümünde kurarken alttan TR_tr diye seçince türkçe kuruyormuş, sanırım orayı atladığınızdan dolayı hepinizde ingilizce kuruyor.

stat counter