Crysis 3 % 100 Türkçe Yama

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

buyuk

Üyecik
Yasaklı

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Crytek'e ün yaptıran crysis serisi, üçüncü yapımıyla devam ediyor. yıkık bir new york'un ardından seride bu kez 2047 yılına, prophet isimli yeni bir karakterin rolünü yeniden new york sokaklarında üstlenmeye gidiyoruz.

Yine yerli kardeşlerinin elinin altında gelişen cryengine oyun motorunun en son ve en güçlü sürümünü kullanacak olan crysis 3, "electronic arts'ın 2013'teki ilk bombası" olarak konuşuluyor.

İndireceğiniz crysis 3 türkçe yama dil eklentisi ile crysis 3 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. crysis 3 tr yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Crysis 3 Türkçe Yama Kurulumu

Yama 3 parça olarak inecek ( "F.O.M","Turkish" ve "Turkish_xml" )dosyaları kopyalayarak oyunun kurulu olduğu dizindeki "Localization" klasörüne yapıştırın.

Not: Her ihtimale karşı "kopyalanacak" klasörün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. eğer crysis 3 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Link: http://tryama.net/download/turkceyama.asp?id=2639

Türkçe dil seçeneği ile çıkan oyuna türkçe yama?

Tamamı Türkçe olan bir oyun için Türkçe yama.. İlginç. Korsanında Türkçe mi yok acaba diye düşünüyorum tek mantıklı açıklaması o.

Gören de diyecek ki yav adamlar ne yama yapmışlar arkadaş seslendirmesine kadar Türkçe :D

yama kurmaya gerek yok Torrentlerde bile türkçe Sunuluyor :)

buyuk

Üyecik
Yasaklı
Arkadaşlar olay şu ingilizce verisiyonunu indirip kuran arkadaşlar var şimdi onlar bidaha o sürümü kaldırıpta türkçesini kurmak yerine sadece türkçe oyundan alınmış yama paketini indirip kuruyorlar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Evet gülünç biraz :)))

Kadima

Rektör
Arkadaşlar olay şu ingilizce verisiyonunu indirip kuran arkadaşlar var şimdi onlar bidaha o sürümü kaldırıpta türkçesini kurmak yerine sadece türkçe oyundan alınmış yama paketini indirip kuruyorlar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Evet gülünç biraz :)))
tr dil bütün sürümlerde var ki? :)

buyuk

Üyecik
Yasaklı
Yahu kardeşim ozaman kim bu siteden indiriyo yamayı zevk içinmi indiriyolar napııyolar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abicim sen bunlara boşver emeğe saygıları yok serinizin müthiş bir hayranıyım özellikle senaryonuzu ve yapay zekadaki başarınızı ve yapay zaekayla karakterin etkileşimini bayılıyorum ayrıca yerli olmasıda gurur verici yürüyün bee :thumbup::yes:

Arkadaşlar Benim pcm deki crysis 3 de ses yok oyunun ses ayarları %100 pc ses ayarıda sonda ama ses cıkmıyor bi yardım edin acil lazım.

abicim sen bunlara boşver emeğe saygıları yok serinizin müthiş bir hayranıyım özellikle senaryonuzu ve yapay zekadaki başarınızı ve yapay zaekayla karakterin etkileşimini bayılıyorum ayrıca yerli olmasıda gurur verici yürüyün bee :thumbup::yes:
Hahahah :D Oyunu bunlar yaptı zaten crytek'in başkanı buyuk. :D

buyuk

Üyecik
Yasaklı
Evet arkadaşım sana lazım işte yama bide Türkçe oyunun yamasımı olur diyolar :)

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
türkçe olan filme türkçe altyazı hazırlamak gibi bir şey buradaki olay hatta ondan da absürd.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bişi sorcam bu crysis 3 ayarlarında grafikdeki örtüşme önler ne oluyor smaa msaa die sçenekler war anlamı ne?

stat counter