Crysis 2

Bu konuyu okuyanlar

rethun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar crysis'in devam oyunları ilgili söylentiler duydumda onları sizinle paylaşmak istedim. Eğer söylentiler doğruysa crysis 2 ve 3 çıkacakmış zaten oyanayan arkadaşlar kapanış videosundan anlamıştır devamının geleceğini daha fazla bilgisi olan varsa açıklarsa iyi olur.

Ben şahsen bu oyunun devamını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Grafikler daha da gerçekçi olacakmış yani oyun çıktığında pc leri gene değiştirmek zorunda kalıcaz galiba.

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
grafikler daha iyi olacagı kesinde crysis in daha stabil çalışması için parch lar yapılmıştı belki aynı sistem gereksinimler den farklı bişi istemezler gibi

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Crysis in devamı cıkarsa yine Cry Engine 2 kullanacaktır ki buda aynı görüntü kalitesi demek yapacağı tek devrim bu konuda opmizasyon olacaktır.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
oyunun sonunda uçaktayken tekrar (zenci adamın adını unuttum sımdı) takım kaptanının adadan kurtuldugunu adaya gerı dondugunu ogrenıolar.Buda demek oluyorkı uzaylılardan daha kurtulamadık.Bakalım Crysis 2 nasıl olcak.Grafiklere çok büyük değişimler olmasada konu ve işleyiş tarzında bayaa bi değişiklik olur diye tahmin ediyorum...Crysis üçleme olarak planlanmış zaten.2 nin ardından 3 üde bekliyoruz :)

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
yapsınlar yapsınlarda bizde oynayahhhh

noah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunun devamının bir eklentiyle gelmesini bekliyordum. Ama böyle bi haberde duymadım açıkçası. Kaynak gösterin Crysis2 için :) Grafikte daha fazla zorlama oyunculara haksızlık olur diye düşünüyorum ztn oyun motoru kendini yeterince ispatladı. Grafiksel olarak oyunu tm anlamıyla oynayan çok az insan vardır diye düşünüyorum. Bunu göz önüne alırsak, oyuncuları yeni bir sisteme bu kdr zorlayan bi oyun, bu özelliğiyle bir "eksi" alabilir bence oyunculardan...

Bu arada arkadaşlar patchle ilgili bilgisi olan varmı yada patch çıktımı çünkü oyunda grafik hataları dahil (belki uyumsuzluktan dolayı) bayağı bi hatayla karşılaşmıştım. Umarım giderilirde oyun mükemmele yaklaşır:)

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
crysis üçlemedir arkadaşlar. asıl iddaa olan 2 ve 3 ün çıkacağı değil oyunun x360'a gelip gelmeyeceğidir