Crysis 2 yi Orijinal Alacaklar?

Crysis 2 yi orjinalmi alacaksınız ?

• Kullanılan toplam oy
    61

Bu konuyu okuyanlar

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
21296640669.jpg

Arkadaşlar forumda kimler crysis 2 yi orjinal alacak görelim bakalım... Ben şimdidien 80 lira biriktirmeye başladım :D Pc sürümünü orjinal alacağım hadi hayırlısı.. Ankete katılmayı unutmayın...:rolleyes:

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
liste varsa patlat benide xbox'a orjinal alıcam destek zamanı crytek'e :D bu arada açık anket yapman iyi olmuş :D korsan şıkkını seçene yüzsüz muamelesi yapılır :lol:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hayır Korsan indirip Türk oyun piyasasına zarar vereceğim ve pişmiş kelle gibi sırıtacağım...

Diğer oyunları da orijinal alıyor musun? :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Hayır Korsan indirip Türk oyun piyasasına zarar vereceğim ve pişmiş kelle gibi sırıtacağım...

Diğer oyunları da orijinal alıyor musun? :)

full orjinal çoğumuz almıyoruz ama, türkçeleştirilmiş ve başındada Türk kardeşler olan bi firmanın oyunu tabiki orjinal alınmalı, şu zamana kadar adam akıllı türkçe destekli oyunun başlıca çıkmama nedeni de bence orjinal kullanmamız :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Ben anketteki yazıya takıldım, sanki her oyunu orjinal alıyormuş gibi 40 yılda bir orjinal alacaksın almayanları türk oyun piyasasına zarar verip pişmiş kelle gibi sırıtmakla suçlayacaksın..

Baba bana para ver bi oyuna 100 lira para vereceğim dese bi çocuk ağzına şaplağı yer heralde :)
Bu parayı hayatta biriktiremeyecek olanlar da vardır rahat biriktirecek olanlar da, tabiki orjinal alın bence de en güzeli ama diğerlerini rencide ediyor bu yazı.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Niye rencide etsin cnm. Bende paramın olmadığı zamanlar oyunları korsan temin ettim. O yazı işin esprisi sadece. Kimseyi rencide etmek amaçlı yazmadım :) Ama böyle bir oyun korsan temin edilmemeli. Türkçe oyun oynama zevki bir başka oluyor. Bunuda bütün oyunlarda sağlamak için bu tarz oyunlara destek vermeliyiz. Anketlerde crysis serisi 1. sırada çıksa da diğer oyun firmaları Türkçe oyun yapmaya yönelse kötü mü olur ? :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Ben anketteki yazıya takıldım, sanki her oyunu orjinal alıyormuş gibi 40 yılda bir orjinal alacaksın almayanları türk oyun piyasasına zarar verip pişmiş kelle gibi sırıtmakla suçlayacaksın..

Baba bana para ver bi oyuna 100 lira para vereceğim dese bi çocuk ağzına şaplağı yer heralde :)
Bu parayı hayatta biriktiremeyecek olanlar da vardır rahat biriktirecek olanlar da, tabiki orjinal alın bence de en güzeli ama diğerlerini rencide ediyor bu yazı.
Haklısın :)

Birde anketi açan arkadaşa sormak istiyorum ÇİZİM PROGRAMLARIN ORJİNAL Mİ ? SOLİDWORKS'E 20 bin dolar verdin mi?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Niye rencide etsin cnm. Bende paramın olmadığı zamanlar oyunları korsan temin ettim. O yazı işin esprisi sadece. Kimseyi rencide etmek amaçlı yazmadım :) Ama böyle bir oyun korsan temin edilmemeli. Türkçe oyun oynama zevki bir başka oluyor. Bunuda bütün oyunlarda sağlamak için bu tarz oyunlara destek vermeliyiz. Anketlerde crysis serisi 1. sırada çıksa da diğer oyun firmaları Türkçe oyun yapmaya yönelse kötü mü olur ? :)

Tabiki orjinal almak en güzeli sadece Türk oyunlarında değil hepsinde, hele maaşlıysan gelirin varsa hiç durma :) ama garip bi liseli nasıl yapsın bunu. Sadece Evet Hayır deseydin daha güzel olurdu onu söylüyorum.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Tabiki orjinal almak en güzeli sadece Türk oyunlarında değil hepsinde, hele maaşlıysan gelirin varsa hiç durma :) ama garip bi liseli nasıl yapsın bunu. Sadece Evet Hayır deseydin daha güzel olurdu onu söylüyorum.

İyide dostum bende lise son okuyorum şuan. Yemek paramdı harçlıktı kısıyorum. Yani 80 lira biriktirilmeyecek bir rakam değil. Dediğim gibi latife olsun diye yaptım rencide etmek gibi bir amacım yoktu kim burda baştan beri orjinal oyun aldığını söyleyebilir ki. Bende almıyorum çoğu zaman. Hani ben hep orjinal alsam da bunları yazsam haklısınız rencide amacı gütmüş olabilirdim ama yok öyle birşey. Hemen celallendiniz. :huh:

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Almayacağım diyen de zaten anket şıkkını gördükten sonra alırım der :D O nasıl bir anket şıkkıdır öyle :mrgreen:

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Haklısın :)

Birde anketi açan arkadaşa sormak istiyorum ÇİZİM PROGRAMLARIN ORJİNAL Mİ ? SOLİDWORKS'E 20 bin dolar verdin mi?

Sen nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama Solidworks 6000$ bu kadarda atılmazki. Ayrıca bu programları ben abim sayesinde öğrendim ki abimin kullandıklarıda orjinal sürüm çalıştığı firma temin ediyor. Ticari amaç olduğu için büyük cezası var...

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:47 ----------

Almayacağım diyen de zaten anket şıkkını gördükten sonra alırım der :D O nasıl bir anket şıkkıdır öyle :mrgreen:

Aslında birazda amacım oydu :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Gerçi garip bi liselide de ne o oyunu çalıştıracak donanım olur ne de xbox :D
Yok celallenmedim, hoşuma gitmedi sadece o şık, seni de çabandan dolayı kutlarım :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Gerçi garip bi liselide de ne o oyunu çalıştıracak donanım olur ne de xbox :D
Yok celallenmedim, hoşuma gitmedi sadece o şık, seni de çabandan dolayı kutlarım :)

Valla normalde yoktu zaten sistem ama geçen yaz çalıştım bütün paramla orta seviye bir sistem topladım. İşte 2 gb ram 512 mb ati 4650 amd athlon x2 3.10 ghz gibi bir sistem.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Sen nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama Solidworks 6000$ bu kadarda atılmazki. Ayrıca bu programları ben abim sayesinde öğrendim ki abimin kullandıklarıda orjinal sürüm çalıştığı firma temin ediyor. Ticari amaç olduğu için büyük cezası var...)

Gel sen Mercedes Benz'e atılır mı atılmaz mı Solid Corp.'un gönderdiiği Solidworks 2011 etiket fiyatlarını göstereyim.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Benim laptop kaldırır mı kaldırmaz mı diye önce korsan indirip deneyeceğim. Düzgün çalışırsa alırım :)

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Orjinal alacağımda Pcye mi alsam PS3'e mi bilemedim şimdi. Hangisini önerirsiniz?

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Crysis sevmediğim için almayacağım.Ama bi medall of honor'un Türkçe si çıksa ne olurdu yani :D

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Önce bi sistemimiz yetsin orjinal alma işini o zaman düşünürüz

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Önce bi sistemimiz yetsin orjinal alma işini o zaman düşünürüz

Ben sistemin yetip yetmeyeceğini bir site vardı hani şimdi aklımda değil ordan test etmiştim sadece ram kırmızı yani olumsuz çıktı 3 gb istiyormuş w7 için :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu oyunu kesinlikle orjinal alacaklardanım.Sebebi ise dünya çapında bir oyuna orjinal olarak türkçe desteği sunduğundan dolayı.

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
anket sanki biraz sade olmuş :D Keşke almayacam ve fiyatına bağlı gibi seçeneklerde olsaydı :)

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Önce sağlam bir bilgisayar almak lazım. :)

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
almayı düşünüyorum kaç para olur tahmini bir rakam verebilecek olan var mı ?

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Aşağıdakiler Ön-Sipariş fiyatlarıdır.

Steam Fiyatı : 60 Dolar. (96 TL)

Aral'da ise EA indirimini görüyoruz.
PC için Kredi Kartı Tek Çekim, Havale/EFT : 73.5 TL
PC için Turkcell veya Avea Mobil Ödeme : 80 TL

PS3 için Kredi Kartı Tek Çekim, Havale/EFT : 129 TL
PS3 için Turkcell veya Avea Mobil Ödeme : 140 TL

PC Crysis 2 Ön-Sipariş Aralgame.com

PS3 Crysis 2 Ön-Sipariş Aralgame.com

Ön sipariş veren Crysis tutkunlarına sınırlı sayıda üretilen Crysis 2 T-shirtü siparişi ile birlikte özel olarak gönderilecek.