Crysis 2 yi Orijinal Alacaklar?

Crysis 2 yi orjinalmi alacaksınız ?

• Kullanılan toplam oy
    61

Bu konuyu okuyanlar

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Gece bu saatte üşenmeden gittim Garanti ATM'den yatırdım parayı. %8 indirim var havale ile ödeyince ama bu defa da 5 TL havale ücreti aldı Garanti... :) 77+5=82 TL'ye geldi toplamda yani. Hayırlı olsun bana, kutluyorum kendimi. :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Almayacağım, indirmeyeceğim, oynamayacağım. Çünkü benim tarzım değil. :)
O yüzden B şıkkını işaretliyorum.

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Crysis'i çıkar çıkmaz almıştım. Bir süre sonra fiyatını düşük gördüğümde bir daha alıp bida kurup oynamıştım :D.. Hee bu sefer öyle yaparmıyım Yapmam bi kere alırım yeter. Neden Abartmaya gerek yok :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Türk oyun piyasası değil bu.Crytek'in sahipleri Türk sadece.Ancak Almanya'da kurulmuş ve Alman Devletine memuruna vergisini veren bir şirket.Bu şimdi demek olmuyorki Türk Devletinde kurulmuş ve Türk devletine vergi vermeyen bütün şirketlerin ürünlerini korsanmı alıcağız.Elbette değil.Ben sadece bir yanlışlığı düzelttim hepsi bu.

---------- Post added at 03:40 ---------- Previous post was at 03:38 ----------

Gece bu saatte üşenmeden gittim Garanti ATM'den yatırdım parayı. %8 indirim var havale ile ödeyince ama bu defa da 5 TL havale ücreti aldı Garanti... :) 77+5=82 TL'ye geldi toplamda yani. Hayırlı olsun bana, kutluyorum kendimi. :D

Blackout sana hiç yakıştıramadım bunu :D Havale ile ödemelerde zaten bütün alışveriş sitelerinde %8 indirim olur ancak o %8i banka senden fazlasıyla alıyor.Bunu bilmemen şaşırttı beni.

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
PS3 için orjinal alacağım parasıda birikmeye başladı :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Korsan geçmiş ankette :D Ben ilk oyunu orjinal almıştım, inşallah ikinci oyunuda orjinal alacağım.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Blackout sana hiç yakıştıramadım bunu :D Havale ile ödemelerde zaten bütün alışveriş sitelerinde %8 indirim olur ancak o %8i banka senden fazlasıyla alıyor.Bunu bilmemen şaşırttı beni.

Yok öyle değil dostum. 80 TL zaten oyunun fiyatı; kredi kartı ile alsam, bir de üstüne kargo parası vereceğimden yine daha pahalıya gelecekti. :) Üzerine bir de kredi kartı için bankaya para ödenecekti... :) Mantıklı bir iş yaptım diye umuyorum.. :D

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
2. Seçenek ilginç olmuş :D

Ben orijinal almayı düşünüyorum :)

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
kendini gereğinden fazla ciddiye alan takıntıları ilginç bulmuşumdur hep. şimdi buradaki anketten fikir edinecek birisi öyle mi? kim burda işaretlerse üç vakte kadar seçtiğini yapmak zorunda kalacak. ya bırakın Allah aşkına.
kim kimin neyini ölçüyor. birazcık hadd bilinmeli.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Almayacağım ama Korsan da indirmeyeceğim bilgisayarım kaldırmayacak maalesef :(

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Korsanını indirdim zaten:mrgreen:

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Türk oyun piyasası değil bu.Crytek'in sahipleri Türk sadece.Ancak Almanya'da kurulmuş ve Alman Devletine memuruna vergisini veren bir şirket.Bu şimdi demek olmuyorki Türk Devletinde kurulmuş ve Türk devletine vergi vermeyen bütün şirketlerin ürünlerini korsanmı alıcağız.Elbette değil.Ben sadece bir yanlışlığı düzelttim hepsi bu.

---------- Post added at 03:40 ---------- Previous post was at 03:38 ----------

Ama AralGame ile geldiği için Türkiye'ye bir nevi oyun piyasasına yardım etmiş oluyoruz. Senin dediğinde doğru yani. Bu arada korsan geçmiş harbiden ya.

MJoRaYuLuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çoktan ön siparişimi verdim bile.. Crysis, Crysis Warhead ve Crysis II orjinal olarak... 25Martı bekliyorum...