Crysis 2 yi Orijinal Alacaklar?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Crysis 2 yi orjinalmi alacaksınız ?

• Kullanılan toplam oy
    60

Gold Eagle

Profesör
2. Seçenek ilginç olmuş :D

Ben orijinal almayı düşünüyorum :)

ilahiyatci

Doçent
kendini gereğinden fazla ciddiye alan takıntıları ilginç bulmuşumdur hep. şimdi buradaki anketten fikir edinecek birisi öyle mi? kim burda işaretlerse üç vakte kadar seçtiğini yapmak zorunda kalacak. ya bırakın Allah aşkına.
kim kimin neyini ölçüyor. birazcık hadd bilinmeli.

ahmeta

Profesör
Almayacağım ama Korsan da indirmeyeceğim bilgisayarım kaldırmayacak maalesef :(

M.Şamil CAN

Dekan
Türk oyun piyasası değil bu.Crytek'in sahipleri Türk sadece.Ancak Almanya'da kurulmuş ve Alman Devletine memuruna vergisini veren bir şirket.Bu şimdi demek olmuyorki Türk Devletinde kurulmuş ve Türk devletine vergi vermeyen bütün şirketlerin ürünlerini korsanmı alıcağız.Elbette değil.Ben sadece bir yanlışlığı düzelttim hepsi bu.

---------- Post added at 03:40 ---------- Previous post was at 03:38 ----------

Blackout sana hiç yakıştıramadım bunu :D Havale ile ödemelerde zaten bütün alışveriş sitelerinde %8 indirim olur ancak o %8i banka senden fazlasıyla alıyor.Bunu bilmemen şaşırttı beni.
Ama AralGame ile geldiği için Türkiye'ye bir nevi oyun piyasasına yardım etmiş oluyoruz. Senin dediğinde doğru yani. Bu arada korsan geçmiş harbiden ya.

MJoRaYuLuN

Üyecik
Çoktan ön siparişimi verdim bile.. Crysis, Crysis Warhead ve Crysis II orjinal olarak... 25Martı bekliyorum...

stat counter