Crysis 2 yi Orijinal Alacaklar?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Crysis 2 yi orjinalmi alacaksınız ?

• Kullanılan toplam oy
    60

Cbox

Doçent
Crysis sevmediğim için almayacağım.Ama bi medall of honor'un Türkçe si çıksa ne olurdu yani :D

Altair

Doçent
Önce bi sistemimiz yetsin orjinal alma işini o zaman düşünürüz

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Bu oyunu kesinlikle orjinal alacaklardanım.Sebebi ise dünya çapında bir oyuna orjinal olarak türkçe desteği sunduğundan dolayı.

seckyn

Profesör
anket sanki biraz sade olmuş :D Keşke almayacam ve fiyatına bağlı gibi seçeneklerde olsaydı :)

eray045

Rektör
Onursal Üye
Önce sağlam bir bilgisayar almak lazım. :)

BrknEs

Dekan
almayı düşünüyorum kaç para olur tahmini bir rakam verebilecek olan var mı ?

Cloakengaged

Dekan
Aşağıdakiler Ön-Sipariş fiyatlarıdır.

Steam Fiyatı : 60 Dolar. (96 TL)

Aral'da ise EA indirimini görüyoruz.
PC için Kredi Kartı Tek Çekim, Havale/EFT : 73.5 TL
PC için Turkcell veya Avea Mobil Ödeme : 80 TL

PS3 için Kredi Kartı Tek Çekim, Havale/EFT : 129 TL
PS3 için Turkcell veya Avea Mobil Ödeme : 140 TL

PC Crysis 2 Ön-Sipariş Aralgame.com

PS3 Crysis 2 Ön-Sipariş Aralgame.com

Ön sipariş veren Crysis tutkunlarına sınırlı sayıda üretilen Crysis 2 T-shirtü siparişi ile birlikte özel olarak gönderilecek.

Blackout

Dekan
Gece bu saatte üşenmeden gittim Garanti ATM'den yatırdım parayı. %8 indirim var havale ile ödeyince ama bu defa da 5 TL havale ücreti aldı Garanti... :) 77+5=82 TL'ye geldi toplamda yani. Hayırlı olsun bana, kutluyorum kendimi. :D

7.43

Dekan
Almayacağım, indirmeyeceğim, oynamayacağım. Çünkü benim tarzım değil. :)
O yüzden B şıkkını işaretliyorum.

skys

Profesör
Onursal Üye
Crysis'i çıkar çıkmaz almıştım. Bir süre sonra fiyatını düşük gördüğümde bir daha alıp bida kurup oynamıştım :D.. Hee bu sefer öyle yaparmıyım Yapmam bi kere alırım yeter. Neden Abartmaya gerek yok :D

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Türk oyun piyasası değil bu.Crytek'in sahipleri Türk sadece.Ancak Almanya'da kurulmuş ve Alman Devletine memuruna vergisini veren bir şirket.Bu şimdi demek olmuyorki Türk Devletinde kurulmuş ve Türk devletine vergi vermeyen bütün şirketlerin ürünlerini korsanmı alıcağız.Elbette değil.Ben sadece bir yanlışlığı düzelttim hepsi bu.

---------- Post added at 03:40 ---------- Previous post was at 03:38 ----------

Gece bu saatte üşenmeden gittim Garanti ATM'den yatırdım parayı. %8 indirim var havale ile ödeyince ama bu defa da 5 TL havale ücreti aldı Garanti... :) 77+5=82 TL'ye geldi toplamda yani. Hayırlı olsun bana, kutluyorum kendimi. :D
Blackout sana hiç yakıştıramadım bunu :D Havale ile ödemelerde zaten bütün alışveriş sitelerinde %8 indirim olur ancak o %8i banka senden fazlasıyla alıyor.Bunu bilmemen şaşırttı beni.

jack bauer

Profesör
PS3 için orjinal alacağım parasıda birikmeye başladı :)

turancen

Profesör
Korsan geçmiş ankette :D Ben ilk oyunu orjinal almıştım, inşallah ikinci oyunuda orjinal alacağım.

Blackout

Dekan
Blackout sana hiç yakıştıramadım bunu :D Havale ile ödemelerde zaten bütün alışveriş sitelerinde %8 indirim olur ancak o %8i banka senden fazlasıyla alıyor.Bunu bilmemen şaşırttı beni.
Yok öyle değil dostum. 80 TL zaten oyunun fiyatı; kredi kartı ile alsam, bir de üstüne kargo parası vereceğimden yine daha pahalıya gelecekti. :) Üzerine bir de kredi kartı için bankaya para ödenecekti... :) Mantıklı bir iş yaptım diye umuyorum.. :D

stat counter