Crysis 2 Turnuva

Bu konuyu okuyanlar

EdwiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle çok FPS delisi bir insan değilim, millet deli gibi Modern Warfare falan oynarken ben RPG oyunlarını tercih ediyorum genelde. Ama itiraf etmem lazım, Crysis 2'nin multisi beni bayağı bir oyaladı bir ara. (Onu da bayadır oynamıyorum gerçi Witcher 2'ye daldığımdan :)) O yüzden takıldığım Crysis 2 forumlarından birinde Playstore'un düzenlediği turnuvayı görünce buraya baktım hiç muhabbeti geçmiş mi diye, gördüğüm kadarıyla geçmemiş. İlgilenenler olabilir diye topic açmaya karar verdim.

ESL ile ortak düzenlenen turnuvaya katılmak için Playstore üzerinden Crysis 2 almış olmanız şartmış, ne de olsa Playstore'un turnuvası. (Crysis 2'yi Steam'den aldığım için kafamı taşlara vuruyorum şu an) 40,000 tl değerinde ödül vereceklermiş turnuvada başarılı olanlara. Ve ödüller de gerçekten sağlam. 3D monitör ve televizyondan tutun, klavye mouse setlerine kadar her oyuncunun hayali olan ödüller var. (Açıkçası klavye-mouse setine de ihtiyacım var hani, belki ikinci yarısına katılabilirim) Eğer katılmayı düşünüyorsanız daha detaylı lig kurallarını buradan okuyabilirsiniz; http://www.esl.eu/tr/crysis2-kurallar

Katılacak olan herkese şimdiden iyi şanslar. Belki turnuvanın ikinci yarısında karşı karşıya geliriz. :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Ordan bize ekmek çıkmaz ya adamlar deli gibi oynuyor. Crysis 2 multi diğer oyunlara göre çok daha güzel bence. Benimde çok hoşuma gitti.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ESL turnuvalarından su ana kadar bikac oyun hariç diğerlerinden türkiye takımları ödül alamadı.. O yüzden pek heveslenme :)

EdwiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ESL'nin Türkiye ayağı için bu turnuva ve ödüller ama? :) O yüzden o kadar da düşük değil şanslar yani, yoksa yurtdışı da dahil olsa çok zor olacağının farkındayım ben de. :p

Bu arada turnuva Playstore'dan alanlar için bugün itibariyle başlıyormuş sanırım. Biz 15 gün daha bekleyeceğiz... :(

xxadali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ESL Ligine katılan var mi server aldik ama mac yapicak insan yok. Oynamak isterseniz P.M yada mail atarsaniz mac yapa biliriz . 1v1 & 4vs4

mail: [email protected]

Kolay gelsin.