Crysis 2 ''There is already a Crytek application running.Cannot start another one!''

Bu konuyu okuyanlar

KuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
crysis 2 flt'yi indirdim kurdum hiçbirşey yapmadan crysis 2 ikonuna tıkladım ve 1.9 güncellemesini yaptı sonra başka bir siteden crack indirdim ve oyuna girmeyi denedim ama ''There is already a Crytek application running.Cannot start another one!'' diye bi hata verdi sonra hataya tamam dedim ve oyunun sesleri gelmeye başladı tanıntım videoları falan ama görüntü yoktu siyah ekranda kaldı.Ve böyle olmayınca 1.9 güncelleştirmesinin crack'ini yaptım.O zaman oyun crack yokmuş gibi davrandı ve oyuna girmek istediğimde aktivasyon kodu falan çıktı.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
CTRL+SHIFT+ESC'den crysis ile ilgili olanları kapat.
Bilmiyorsan reset atıp dene.

KuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
reset attım olmadı yine zaten oyuna girmek istediğimde tıkladığımda da nadiren giriyor birkaç kere tıklama gerekiyor sonra hata çıkıyor tamam diyorum tamam demessem sesde gelmiyor :)

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Hatanın çevirisi :

Zaten bir Crytek uygulaması çalışıyor. Başka bir tane çalıştıramazsın.

Birden fazla açdığın için bu hatayı veriyordur. Bir kere çalıştırıp bekle biraz.. Olmadı gamecopyworld'den 1.9 FLT (fairlight) crackini indirip dene.

KuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam dediğinizi yapıcam tşler herkese :)

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

Hatanın çevirisi :

Zaten bir Crytek uygulaması çalışıyor. Başka bir tane çalıştıramazsın.

Birden fazla açdığın için bu hatayı veriyordur. Bir kere çalıştırıp bekle biraz.. Olmadı gamecopyworld'den 1.9 FLT (fairlight) crackini indirip dene.

gamecopyworld'den cracki arayorum ama hangi dosyayı indireceğimi bilmiyorum tam olarak siz crysis 2 nin crack inin linkini atabilirmisiniz :)

KuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlamadım site paralımı yoksa sizmi istiyosunuz :D

KuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zor bulunan bişeymi?

KuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam anldım tşler :)

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
[MENTION=54440]halil413[/MENTION] beni ifşa etti kaçın beyler

Carnage

Premier Сasual Dating Authentic Maidens
Reaksiyon puanı
4
birkaç kere tıkladığınızdan olabilir. tek tıklamadan sonra bekleyin. hatta bence directx 11 güncellemesi ve 1.5 gb'lık texture upgrade'ini kurmadan oyunu oynamayın. o ikisi kurulunca grafikler adam gibi oluyor.