Crysis 2 ''There is already a Crytek application running.Cannot start another one!''

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KuN

Üyecik
crysis 2 flt'yi indirdim kurdum hiçbirşey yapmadan crysis 2 ikonuna tıkladım ve 1.9 güncellemesini yaptı sonra başka bir siteden crack indirdim ve oyuna girmeyi denedim ama ''There is already a Crytek application running.Cannot start another one!'' diye bi hata verdi sonra hataya tamam dedim ve oyunun sesleri gelmeye başladı tanıntım videoları falan ama görüntü yoktu siyah ekranda kaldı.Ve böyle olmayınca 1.9 güncelleştirmesinin crack'ini yaptım.O zaman oyun crack yokmuş gibi davrandı ve oyuna girmek istediğimde aktivasyon kodu falan çıktı.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Cloakengaged

Dekan
CTRL+SHIFT+ESC'den crysis ile ilgili olanları kapat.
Bilmiyorsan reset atıp dene.

KuN

Üyecik
reset attım olmadı yine zaten oyuna girmek istediğimde tıkladığımda da nadiren giriyor birkaç kere tıklama gerekiyor sonra hata çıkıyor tamam diyorum tamam demessem sesde gelmiyor :)

Cloakengaged

Dekan
Hatanın çevirisi :

Zaten bir Crytek uygulaması çalışıyor. Başka bir tane çalıştıramazsın.

Birden fazla açdığın için bu hatayı veriyordur. Bir kere çalıştırıp bekle biraz.. Olmadı gamecopyworld'den 1.9 FLT (fairlight) crackini indirip dene.

KuN

Üyecik
tamam dediğinizi yapıcam tşler herkese :)

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

Hatanın çevirisi :

Zaten bir Crytek uygulaması çalışıyor. Başka bir tane çalıştıramazsın.

Birden fazla açdığın için bu hatayı veriyordur. Bir kere çalıştırıp bekle biraz.. Olmadı gamecopyworld'den 1.9 FLT (fairlight) crackini indirip dene.
gamecopyworld'den cracki arayorum ama hangi dosyayı indireceğimi bilmiyorum tam olarak siz crysis 2 nin crack inin linkini atabilirmisiniz :)

KuN

Üyecik
anlamadım site paralımı yoksa sizmi istiyosunuz :D

Carnage

Asistan
birkaç kere tıkladığınızdan olabilir. tek tıklamadan sonra bekleyin. hatta bence directx 11 güncellemesi ve 1.5 gb'lık texture upgrade'ini kurmadan oyunu oynamayın. o ikisi kurulunca grafikler adam gibi oluyor.

stat counter