Crysis 2 Multiplayer Oynanyanlar

Bu konuyu okuyanlar

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Oyun çıkalı bir kaç gün oldu orijinal kullananlar mutlaka vardır :).Multiplayer oynayan arkadaşlar tercih ettikleri haritaları , oyun modlarını ve oyunda ki adlarını söylerlerse güzel bir ortam olabilir :)

Benim ki;

Serkan94
Ufuk çizgisi(Harita)
Takım modu :mrgreen:

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
dostum o değil de; 8800 GT ekran kartı, 4 gb ( efektif 3 buçuk gb ) RAM Q6600 işlemci ile sence nasıl bir performans alırım ?

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
dostum o değil de; 8800 GT ekran kartı, 4 gb ( efektif 3 buçuk gb ) RAM Q6600 işlemci ile sence nasıl bir performans alırım ?

8800 GT Crysis 2 minimum gereksinimlerde ilk giriş olarak gösterilen ekran kartı muhtemelen yüksek ayarlarda 1024x768 kaldırır. :)

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Şuan'dan itibaren multiplayer için orjinal almaya'da gerek kalmadı oda kırıldı çünkü v1.1 patch crack'i ile multi oynanıyormuş 1 saat olmadı daha çıkalı crysis 2'nin multi olarak oynanmaması için güncelleme çıkarması lazım 2 saat sonra serverlar dolar :)

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
çok hile var diye duydum doğru mu ?

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Multi oyunun bir kere hilesi olmasa şaşarım zaten, ağız tadıyla oyun oynatmazlar insana o .....nkler.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bende 28 inden sonra hesap kesim tarihi var kredi kartının geçsin alıcam :D Bende gelirim arada multiye. Ayrıca şu oyuna hile karıştaran gerizekalılar defolsun gitsin...

Ghost34

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Terminal
Takım
8. seviyedeyim :) bugun başladım oynamaya multiplayer :D

suluman16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar multiplayerde sınırsız can gibi hile var mı ?
Fark ettiklerim ...
Daha oyun kuruluyor . Görünmezim adam köşeyi döndüğü gibi vuruyorlar. Bu olay defalarca meydana geldi.
Adam ortada öylesine duruyor defalarda ateş etmeme rağmen adam vuruyorum birşey olmuyor , adam arkasına dönüp tek atışta vuruyor.
Oyunda multiplayer trainer var mı ?
Yoksa pingler mi düşük .

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Oyundaki adım fthtsdmr.
Fener bölümünü çok sevdim.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
heryerde bu oyundan bahsedıyorlar.merak ettım.oyun güzel mı?sıngle player varmı?

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
heryerde bu oyundan bahsedıyorlar.merak ettım.oyun güzel mı?sıngle player varmı?
Evet oyun güzel.Bir çok incelemede iyi puanlar aldı.Single player var ve gayet sürükleyici.Oynamanı tavsiye ederim.Hep futbol hep futbol azcık başka şeylerler uğraşmak lazım.:)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Evet oyun güzel.Bir çok incelemede iyi puanlar aldı.Single player var ve gayet sürükleyici.Oynamanı tavsiye ederim.Hep futbol hep futbol azcık başka şeylerler uğraşmak lazım.:)
kardeş sende hep benımı takıp edıyorsun:w00t:
şuan medal of honor oynuyorum.yıne takıldım kaldım.ama artık savaş oyunlarından bıktım.süreklı ya vuruyorsun yada vuruluyorsun.başka icraat olmuyor

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
yaz benide "OzkanBey".

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

fthtsdmr
serkan94
arkadaş olarak ekledim.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
kardeş sende hep benımı takıp edıyorsun:w00t:
şuan medal of honor oynuyorum.yıne takıldım kaldım.ama artık savaş oyunlarından bıktım.süreklı ya vuruyorsun yada vuruluyorsun.başka icraat olmuyor

Tarıkbuğra'cım eğer sıkıldıysan FİFA ya da PES oyna.. Trabzonspor'u şampiyonluktan şampiyonluğa taşı, Avrupa şampiyonu hatta Şampiyonlar Ligi şampiyonu yap :D tartışmalı pozisyonlarını da Markus Merk yorumlasın :D

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Ben de bugün girer kabul ederim malum yazılılardan dolayı pek giremiyorum :D

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Fark ettiklerim ...
Daha oyun kuruluyor . Görünmezim adam köşeyi döndüğü gibi vuruyorlar. Bu olay defalarca meydana geldi.
Adam ortada öylesine duruyor defalarda ateş etmeme rağmen adam vuruyorum birşey olmuyor , adam arkasına dönüp tek atışta vuruyor.
Yoksa pingler mi düşük .

Oyun çıkalı fazla olmadı ama nerdeyse tüm hileleri yapmışlar sanırım. Ben gördüklerimi söyleyeyim. Dün böcek çalma görevli oynadığım bi serverde 2 adam vardı ki görmemek imkansız adamlar tüm mapın içine e......
Adamlar çatıya çıkmış ikiside aimbot açmış geleni indiriyor maç sonunda biri 69 diğer 66 kişi öldürmüş. Diğeride röle göreviydi sanırım bundada speedhack vardı çünkü adamlar saniyeler içinde röle kaçırıyodu.

Dün bu ikisini gördüm yalnız bi yerde okuduğum habere göre patch 1.2 gelecekmiş ve hile kullananlara sınırsız ban atıyorlarmış.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
türkiyede kaç tane server var şu an. yabancı serverlarda pingler nasıl ?

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
serkan94
gs57
OzkanBey
benzoik
Arkadaşları ekledim.Oyunda görüşmek dileğiyle.

Bu arada 1.2 paketi geldi.Hilecilerle ilgili bişiy yok.Ayrıca hala level düşme sıkıntısı var.İki kere 21 oldum oyundan attı bir girdim 20 levelim.:D.Çizmek üzereyim.

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Haftasonu toplanıp belli bir saatte belli bir harita'da kapışalım :mrgreen: şu yazılılardan pek giremiyorum :D

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
SamilK görürseniz bu nicki kaçacak delik arayın :D

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Fark ettiklerim ...
Yoksa pingler mi düşük .

Yalnız hocam,hileyi bilemem ama hologramlar olabiliyor. Onlar fena tabi.Ateş et et farketmez :mrgreen:

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
multiye giremiyorum serial yanlış dio halbuki dün rahat rahat oynuyodum.1.2 patch i kurdum yine aynı.var mı bu sorunu yaşayan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
.slm arkadaşlar bu sunucu meselesi nedir? bi yere giremedim
bu arada ekleyin exelance40

Son mesajlar