Crysis 2 Kurumsal Çöküş Save

Bu konuyu okuyanlar

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar birkaç gündür dayımda kalıyorum evde Kurumsal Öküş bölümünü geçmiştim ama burda yaratığı öldürüyorum 2 araba geliyor normalde içinden adam inip konuşması lazım ve ara vidyo girmesi lazım ama burda yok girmiyor. Geliyor öyle bekliyor. İnternette birkaç sitede daha gördüm ama çözüm yok. Acaba şu kurumsal çküşten hemen bir sonraki görevde olan varsa save dosyasını paylaşabilirmi. Dayım bana bıraktı :D geçemiyorum ayıp olur adama :D

Bölümden Resimler...

crysis22011032817351367.jpg

crysis22011032818071355.jpg

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

Arkadaşlar flood yapmak istemem ama güncel.

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Nette %100 save vardı :mrgreen:

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Bende de olmuştu bir defa (single'ı birkaç kez bitirdim). En son mesela arabalardan birini alıp tepelemiştim o ikisini, sonra video girmişti. :mrgreen: Beklemeyim diyorsan hani.. :D

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bende de olmuştu bir defa (single'ı birkaç kez bitirdim). En son mesela arabalardan birini alıp tepelemiştim o ikisini, sonra video girmişti. :mrgreen: Beklemeyim diyorsan hani.. :D

Ya neler yaptım görmen lazım adamları öldürdüm taaa geldiğim yerlere döndüm ordan zıpladım hopladım grup yaptık :D vs vs neyse ara vidyo yok girmiyor :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Ne bileyim ben yanlışlıkla ezmiştim ama video girince önemsemedim.. :D Arabayla civarda bir gez bakalım bir yerde girmeli video. Trainer ile falan mı oynuyorsun? :) Yaratığı çok hızlı öldürdüysen ya da diyaloglardan önce gidiyorsan oyunda bir dumurlanma da olabilir yani.. :D

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Ne bileyim ben yanlışlıkla ezmiştim ama video girince önemsemedim.. :D Arabayla civarda bir gez bakalım bir yerde girmeli video. Trainer ile falan mı oynuyorsun? :) Yaratığı çok hızlı öldürdüysen ya da diyaloglardan önce gidiyorsan oyunda bir dumurlanma da olabilir yani.. :D

Trainer yokta yaratığı çok hızlı öldürdüm yaratıkla karşılaşır karşılaşmaz ayağıanın dibine 5 tane c4 koyup patlatıyom hemen ölüyo :D Dur bakalım birde geç öldürüp deneyeyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler buldum bölümü baştan başlatın kurumsal çöküş bölümünü sonra devam edin aynı işleri yapın adam gelince önüne dikilin bölümü geçiyo