CRYSİS 2 Hakkında Düşünceleriniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

JrPsiko54

Üyecik
Oyun tek kelime ile mükemmel ötesi. oyundaki seslendirmeler grafikler vb herşey bn hiç kusur bulamadım oynadğım en iyi Modern Savaş diyebilirim.

fthtsdmr

Profesör
Multiplayer oynayan arkadaşları isimlarini paylaşırsa arkadaş ortamı oluşturabiliriz diye düşünüyorum.
Oyundaki adım: fthtsdmr

M.Uzun

Profesör
harika bir oyun valla :) bulletstorm oynuyordum bitirdim onu ve hemen imdadıma crysis 2 yetişti, bulletstorm'dan daha iyi bir oyun ve Türkçe olması ilgimi çok çekti.. türklerden böyle bir oyun çıkması çok iyi bir yolda olduğumuzu gösteriyor..

ExCeLLeNT

Dekan
Ya merak ettim herşey tamam da şu Karl Earnst Rasch kim ?Kaç haftadır hep aklımda bu isim.Bir yerlerden gözüm ısırıyo ama ?

Carnage

Asistan
Biraz Crysis 2 oynadım ve grafiklerin oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek kalitede olmadığını gördüm. Tam 4 sene önce çıkan ilk versiyonundaki görsel kalitenin bugün için bile oldukça yüksek olduğunu düşünürsek ben de oyundan çok üst düzey grafikler bekliyordum. Oyunun grafik ayarlarına girdiğimde gamer,advanced ve hardcore adında üç seçenek bulunduğunu ve hiçbir şekilde detaylı bir şekilde ayar yapamadığımızı-oyunda developer console bile yok- görünce oyunun konsollarda çalışabilmesi uğruna hacamat edildiğini anladım.

Aslında benim gibi külüstür ekran kartı sahipleri için Crysis 2 bulunmaz bir nimet,çünkü CryEngine 3 düşük sistemlerde bile kaliteli efektler sunabiliyor. Fakat sırf bu oyun için birkaç bin dolarlık bir sistem toplamış olsam kafayı yerdim. Anladığım kadarıyla oyun konsollarda çalışabilsin diye Electronic Arts görsel kalitenin düşürülmesi istemiş ki bu durumda Cevat Yerli ve ekibini suçlamak oldukça anlamsız. Daha önce belirttiğim gibi CryEngine 3 müzelik sistemlerde böyle görsellik sunabiliyorsa Crytek büyük bir iş başarmış demektir.Ayrıca yılın en çok beklenen birkaç FPSlerinden birinin introsunda "A Cevat Yerli Game" yazısını görmek beni oldukça mutlu etti.

Senaryoya gelirsek,hiçbir şey beklemeyin. Konu da, diyaloglar da,anlatım da klişe.

Edit: İlk oyunda olduğu gibi ana klasörde autoexec.cfg isimli bir dosya açıp ilgili komutları girersek oyundaki grafikleri en ince detayına kadar ayarlayabiliyoruz.

Ozgurky

Profesör
Oyunu ilk kurduğumda biraz oynayabildim, vizelerden sonra bitiririz inşallah, "Bir Cevat Yerli oyunudur" yazısı gururlandırmadı değil hani :D Hikayeye tam anlamıyla hakim olamadım ama oyunun orta seviye bi ekran kartıyla bile rahatça oynanabilir olması güzel, sadece aralarda giren videolarda sesin takılması can sıkıcı oluyor. İlk başladığımda bi yapmacıklık gözüme çarptı ama insan alışıyor zamanla.

VurguN

Asistan
multiplayer adım eL_WarrioR eklerseniz sevinirim kendimi çok yalnız hissediyorum:)
ben multiplayer iiçin çalışan crack olduğunu sanmıyorum bi tane gördüm ama orijinal aldığım için denemedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bendede aynı sorun var bilen varsa lütfen başlık veya bunun altına yazabilirmi şimdiden teşekürler.:confused1:

stat counter