CRYSİS 2 Gamepad sorunu

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar crysis 2 de gamepad nasıl ayarlarım.. Kolu görüyor ama oyunda olmuyor :( Nolur yardım:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

bilen yok mu ya :(

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
destekliyor. düğmeleri değişebiliyorum. Ama oyunda olmuyor :(

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bende Call Of Duty Black Ops'da oynarken bu sorun ile karşılaştım.. Microsoft'un XbOx controller olmadan çalışmıyordu (Mesela Logitech Cordless Rumblepad 2 var bende)
sonra bir program buldum oyunu kurulu olduğu dizine atıp çalıştırdım.Gamepadi Xbox controller olarak tanıttım.Oynadım.

Sanırım işine yarar bu bilgi.

Program linki yanlış hatırlamıyorsam aşağıda.

http://www.tocaedit.com/IB/index.php?automodule=downloads&showfile=4

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Gamepad'i takıp oyuna girdiniz mi ? Oyunda ayarlamayı deneyin dirde. "Seçenekler","Kontroller","Kumanda" yerlerinde deneyin.İnşallah sorununuz hal olur. Lakin savaş oyunları için gamepad aşırı zorlar.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bende Call Of Duty Black Ops'da oynarken bu sorun ile karşılaştım.. Microsoft'un XbOx controller olmadan çalışmıyordu (Mesela Logitech Cordless Rumblepad 2 var bende)
sonra bir program buldum oyunu kurulu olduğu dizine atıp çalıştırdım.Gamepadi Xbox controller olarak tanıttım.Oynadım.

Sanırım işine yarar bu bilgi.

Program linki yanlış hatırlamıyorsam aşağıda.

http://www.tocaedit.com/IB/index.php?automodule=downloads&showfile=4

Hocam sağol :) İşe yaradı. Teşekkürler..

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Güle güle oynayın bu arada performans konusunda bilgi verir misin? Nasıl oynanış basit mi yoksa zormu ? "Gamepad ile"
zira ben Black Ops'da kan ağlıyordum.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Güle güle oynayın bu arada performans konusunda bilgi verir misin? Nasıl oynanış basit mi yoksa zormu ? "Gamepad ile"
zira ben Black Ops'da kan ağlıyordum.

Düğmeleri kendi isteğine göre ayarlayabilsen kolay olacak da olmuyor :( Biraz zor ama ben inat ettim. Gamepad ile bitiricem...

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Benim sormak istediğim şuydu nişan alma olayı nasıl aim assist yok sanırım yüzden vurmak zor olsa gerek. Hele ki multiplayerde.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Benim sormak istediğim şuydu nişan alma olayı nasıl aim assist yok sanırım yüzden vurmak zor olsa gerek. Hele ki multiplayerde.

multi player oynamadım. Ama nişan almak gerçekten zor..

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hımm aynı BLack Ops gibi desene kolay glsin yakında sıkılıp mouse alırsın eline diye tahmin ediyorum :)

Son mesajlar