Crysis 2 Ekran görüntüleri

Bu konuyu okuyanlar

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kardeş bu sistemle iyi performans alabilirmiyim oyundan?
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @2.40GHz
2.40 GHz 1GB ram

Zotac NVIDIA Geforce 9500 GT 1GB 128bit

Kaldırır orta oyar.

Beyin? Kaynak?
Muhtemelen 800x600 gibi bir çözünürlük ve en düşük detayda, 3-5 fps slayt şov şeklinde görürsün oyunu, üzülme. :D
Bu oyunu hakkıyla oynayacağım diyen oyuncu, oyunun çıktığı dönem önce orta-üst seviye bir vga koyacak sistemine. Misalen şu an için bu konumdaki kartlardan Nvidia kanadında GTX 460-470'in, AMD tarafında ise HD 5850-5870'in yüksek çözünürlük ve detayda 30 kare/s sınırının epey bir altında kalacağını düşünüyorum.
Abartmayın.
ha ha ha daha çıkmayan oyunun sistem gereksinimlerini medyumculuk yeteneklerinle gördün heralde :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Oyun devrim olmayacak.Günümüzde daha iyi grafikli oyunlarda var.Oyunun sistem gereksinimleri ilkinden birazcık daha fazla olacak.Ama öyle abartılacak düzeyde değil.Core 2 Duo 1.8 işlemci ister ekran kartı ise 38xx olur....

nedben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıntel core2duo 9400
2.53 ghz
4gb ram
nvida 1gb 9600

crysis ilk oyunu tam olarak oynayamamıştım.bunu kaldırırmı sistem

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ddr2 128 bit crysis 2 orta ayar oynar diyosan sen hic bisey bilmiyosun biraz takip teknolojiyi.. beyinden konusuyorum evet cünkü biliyorum ve eminim. ayrica senin her konuda böyle sacma cikislar yapmandan sıkıldım cevap vermiycektim ama senin susma zamanın geldi..

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Yerli kardeşler Türk olduğunu burada gösteriyor.Her şeye rağmen Türkçe oyun çıkarıyorlar.

Crytek Türk şirketidir.Önemli olan baştakiler , çalışanlar değil...

Şirket tanımında Alman bir oyun şirketi olarak geçiyor. Yerli kardeşlerde Almanya'da kurdukları bir Alman şirketi olduğunu biliyor.
Hadi zorladık zorladık suyunu çıkarttık Türk şirketi oldu diyelim. Bu sefer de Crysis ve diğer oyunları Alman geliştiriciler tarafından geliştirildiği için bir Alman oyunu oluyor. Crytek'in de bir değeri kalmıyor ^^