Crysis 2 Beta Denemem.

Bu konuyu okuyanlar

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sistem pek iyi sayılmaz. Ancak betayı indirdim ve biraz oynadım. Ve yorumumu sizlere bildirmek istiyorum..

Şunu belirtmeliyimki sistemimde tek cpu sorun çıkardı. Oda İntep pentium d 2.80 olduğu için. İlk çıkan çift çekirdek sürümü. 4 sene önce aldım.

Ekran kartım 9500 gt 1 gb 128 bit.
Ram 2 gb.

Oyun Beta olduğu için fps değerlerini ekran görebiliyorsunuz. Benim en çok 68 e dayandı. Oyunda ilerledikçe memory hataları çıkmaya başladı. Cpu desteklemediği için fps değerim 5 ve 20 arası değişti.

Oyunda ilk olarak denizaltında başlıyoruz. Biraz dagınık olarak çıkıyor karakterimiz. Uykulu yani. Arkadaşları onu uyandırıyor ve gitmeleri gerektiğini sölüyorlar. Tam gitcekleri sırada gemi saldırıya uğruyor ve gemiden çıkmaya çalışıyorsunuz.

Görüntü kalitesine dicek pek sözüm yok ancak karakter yüzlerinin Cyrsis 1 deki gibi olması dikkatimi çekti. Az daha geliştirebilirdi.

İlk olarak üstünüzde nanosuit yok. Normal askersiniz.

Oyundaki atmosfer gerçekten etkileyeci. Mesela arkadaşlarınızla gemiden çıkmaya çalışırken önünüze bir kapı geliyor ve o kapıyı 2 niz kaldırıyorsunuz herkes geçene kadar bekliyorsunuz sonra gemiden çıkıp yüzeye doğru çıkıyorsunuz....

Oyunda 3D özelliği var ancak gözlüğüm olmadıgı için deneyemedim.

Oyunun bir diğer güzelliği ise bütün herşeyi düşünmüş olmaları. Eşyalar,tasarımlar,hareketler,suların sesleri,suların yüzünüze vuruşu,lambaların yanıp sönmesi gibi. .

Cevat Yerliye burdan saygılarımı gönderiyor ve onun böle çalışmalara devam etmesi için oyunu orijinal almanızı tavsiye ediyorum(Betayı indirdim ama orijinalini alıcam)

Herkese teşekkürler.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende indirdim ama ana ekrana gelince EA yazısında kalıyor öyle, ses ve menü sesleri geliyor, herhalde bende sorun var ama sanmıyorum, çözüm bulan olursa çok iyi olur, fiyat makul olursa bende alacağım orjinal.
sistemim
AMD 5200+ 2,7GHZ
ATİ HD4650 512MB 128BİT DİREXT 10
2 GB DDR2 800

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Stabil olmayan bir Beta'dan ne bekliyorsunuz ki? Bazıları eksik dosyalı. Sabredin az kaldı oyuna. Maksimum sabır :D

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bencede Orijinalini aldığımda belki azda olsa kasmayla oynayabilirim. Betada denizden çıktıktan sonra oynanamaz hale geldi

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bu oyuna destek olmak için orijinalini almak lazım...

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
arkadaşlar oyunu neredeyse bitirmek üzereyim bir yere geldim takıldım nasıl geçeceğimi kestiremiyorum. o fps değerlerinden kurtulmak oldukça kolay tesadüfen buldum. tamamen kendim yani :p adamlar hakkaten aldıkları parayı hak ediyorlar. ilk oyunlarıda sırf türkler yaptı diye satın aldım bunuda kesinlikle alıcağım her kuruşuna değer. oyundaki türkçe seslendirmelerde bir laz var acayip güldüm. sadece türkçe seslendirme konusunda eksi puan alıyor benden daha profesyonelce olabilirdi bence. herkese satın almasını tavsiye ediyorum. illegal yollarla oynayıp bitirmeyin bence, ülkemizdeki satış rakamları iyi olursa başta ea olmak üzere diğer yapımcılarda türkçe dil destekli oyunlar yapıcaktır. biyerden başlamak lazım.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
sabırla beklıyrm beta falan ugrasmıcam hevesım kacmasın

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
amd 5200 2.7
gf 8500
2 gb
2-3 bölüm oynadım fps 12-18 arası ancak bazı yerlerden oyun zıvanadan çıkıyor göstergeler kayboluyor , hatalar veriyor pek zevk vermedi demo yu bekleyecem

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Katiliyorum boyle oyunlarin hakki verilmeli.daha iyi oyunlar cikmasi icin

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Bencede Orijinalini aldığımda belki azda olsa kasmayla oynayabilirim. Betada denizden çıktıktan sonra oynanamaz hale geldi

Aslında hangi çözünürlük ve detayda oynandığına bağlı bu... Benim çift GTX 460, 4 Ghz saat hızında çalışan core i7 950 ve 6 gb ram ile 40 fps altı kalma kaygılarım var. Ki GTX 480 SLI kullananlarda dahi var bende nasıl olmasın. O sistemle bu kadar rahat olmayın derim. :) Ancak bence de ilk oyuna göre daha iyi bir optimizasyon ile gelecek Crysis 2.

Reaksiyon puanı
0
bravo.Sana üstün hizmet madalyası veriyorum eah yani diyorsun ki crysis 2 yi i7 bile zar zor kaldırır?

Son mesajlar