Crysis %100 Bitirilmiş Save Game

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70

3 günlük bir uğraşın sonucu Crysis'in kendi bitirdiğim SaveGame'i arkadaşlar...Önce indiriyorsunuz, sonra rar'dan çıkartıp Belgelerimdeki Crysis dosyasına atıyorsunuz...Dosyanın içinde 11 bölüm ve en son bölümün sonlarına doğru bir save'i ve tamamen herşey bittikten sonra uçağa koşarkenki SaveGame'i var...

İyi oyunlar...

(Takıldığınız bir bölüm olursa sorabilirsiniz ;) )

Crysis %100 Bitmiş SaveGame

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
:) Gta olsa milletin işine cok yarardı.. Ellerine Sağlık Kardesim..

or.yenal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa arkadaşlar en sonda galiba güvertede bi kocaman bi canavarla savaşıorum nası yatırcam onu örümcek gibi bişey

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
10 tane falan bazoka fırlat.Ondan sonra denizdende çıkıyo_Onunlada bayaa uğraşıcaksın.(tac topu silahını almayı unutma!)

heyula07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orjinial mi aldın? :) Ben önce korsan indirdim ama sonra pişman oldum. orjinal alacam bu hafta. 49m verecez artık.

hivang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gemiden den sonra reaktör odasına naıl buldunuz orayı bir türlü bulamadım reaktöre giden yolu bilen varsa bi zahmet açıklasa sevinirim orda kaldım.

Golden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler.
Ancak Kendim Bitirmessem Oyunun Zevkini Alamam :D

infilak10000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben evimdeki bilgisayarımın özellikleri ii olmayınca oynayamıyorum o yüzden cafeye gidip orda oynuyorum bu save dosyaları işime çok yarayacak kendi hakkımla olmasada en azından savaşmayı ben yapıyorum artık tek tek,gidip bölümleri geçerim.

atoubo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bunu bitirdim ve bunun devamı var bide CRYSİS 2 değil ama başka bi versiyon onuda bitirdim çok süper bi oyun ya CRYSİS 2 yi yükledim oynuyorum ama ilk 1 ve devamı gibi tat vermiyo değişik yapmışlar birazz

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Crysis 2 bence beklenen gibi olmuş.Tek eksiyi geç kalmış olması.2'yi bitirdim.Oynamanı tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben 2. bölümde takıldım rehine bir kız var onu kurtarırken tankları yok etmem soylendi tanklar var ama insan yok çatışmayok 2. bölüm basladığından beri kimse yok herkes ölmüş bende tankarı yok edemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler alfa sefin zayıf noktalarını vurun kollarını ve başını vurcanız eğer birşey olmuyorsa crack fix indirin sorun düzelecektir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alfa sefden nefret ediyorum geçsekte huzura baglansa herşey:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
napmam gerek şu son bölüm için lütfen yardım alfa sefi geçmek istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bişi sorcam ben oyunun internette oynuyorum nasıl kaydedicem flaşa bilgisi varsa söleyin lftn